Czy jesteś toksycznym przyjacielem?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 100

Kasiks124.

Kasiks124.

Nie. I się zgadza.

Odpowiedz
natda9

natda9

nie

Odpowiedz
Miraculum_SQ

Miraculum_SQ

Nie
Nie jesteś toksyczny! Jesteś lojalnym przyjacielem. Jeśli jesteś wierny i oddany. Wspierasz swoich przyjaciół przez cały czas, bez względu na wszystko. Potrafisz być także lojalny wobec idei. Ludzie mogą na Ciebie liczyć, nie wprowadzasz toksyczności i trzymasz się z daleka od patologii. Potrafisz być szczery i zaangażowany w każdą relację. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Cieszę się :""")

Odpowiedz
Francuska_serwetka

Francuska_serwetka

Nie 🄹🄴🄹

Odpowiedz
2
.Dark.Wolf.

.Dark.Wolf.

Nie!
I dobrze

Odpowiedz
1
Number_Five

Number_Five

Nie
Nie jesteś toksyczny! Jesteś lojalnym przyjacielem. Jeśli jesteś wierny i oddany. Wspierasz swoich przyjaciół przez cały czas, bez względu na wszystko. Potrafisz być także lojalny wobec idei. Ludzie mogą na Ciebie liczyć, nie wprowadzasz toksyczności i trzymasz się z daleka od patologii. Potrafisz być szczery i zaangażowany w każdą relację.

Odpowiedz
1
Czlowiek_debil_123

Czlowiek_debil_123

Tak
Jesteś toksycznym przyjacielem! W toksycznej przyjaźni nigdy nie okazujesz wsparcia ani współczucia. Ignorujesz problemy swojego przyjaciela i rzadko odpowiadasz mu na wiadomości. Jesteś samolubny i nie potrafisz sprawdzić się w roli przyjaciela. Być może nie spotkałeś jeszcze odpowiedniej osoby, z którą szczerze chciałbyś się zaprzyjaźnić. Podziel się wynikiem w komentarzu!
.
.
.
Ale ja zaznaczyłem inne odpowiedzi… Czemu mam ten wynik. Okazuje wsparcie i współczucie, pomagam jak czegoś potrzebuje, i to nie prawda że jestem samolubny, ja MNIEJ dbam o siebie niż o kogo kolwiek, nawet własnego wroga!

Odpowiedz
1
WeiWuxian

WeiWuxian

nie

Odpowiedz
red_shogun

red_shogun

Tak
moja przyjaciółka jest dla mnie najważniejszą osobą! Kiedyś raz ją obgadałam. Nigdy się nie kłucimy. Zawsze ja pierwsza przepraszam, nie manipuluję nią. Więc jakim cudem dostałam taki wynik!? 😭

Odpowiedz
LOLLI-pop.PL

LOLLI-pop.PL

Nie
Nie jesteś toksyczny! Jesteś lojalnym przyjacielem. Jeśli jesteś wierny i oddany. Wspierasz swoich przyjaciół przez cały czas, bez względu na wszystko. Potrafisz być także lojalny wobec idei. Ludzie mogą na Ciebie liczyć, nie wprowadzasz toksyczności i trzymasz się z daleka od patologii. Potrafisz być szczery i zaangażowany w każdą relację. Podziel się wynikiem w komentarzu! ja nie potrafię być niefajna dla mojej bff

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej