Czy jesteś socjopatą?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 96

Moskaleczka

Moskaleczka

Jestem, bycie socjopatą to dla mnie naprawdę spora satysfakcja.

Odpowiedz
TostNaSuficie

TostNaSuficie

owszem, jestem socjopatą UwU

Odpowiedz

k...m

jestem
zoja za dużo creepypast

Odpowiedz

JackBright

No, kolejna rzecz do kolekcji teraz tak wszystko to będzie hmmmmm : socjopatia, aseksualizm, introwerstwo, chęć pozabijania wszystkich wokół i wrodzona umiejętność szukania słabych punktów itd. to chyba wszystko

Odpowiedz
2
FireLord29

FireLord29

Co to za nienormalne pytania.

Odpowiedz
YourCrime

YourCrime

Lmao jestem socjopatą

Odpowiedz
Chuuya_ok

Chuuya_ok

Tak.
Prawda, jeżeli chodzi o wyrzuty sumienia to nie czuję ich już od dawna. Emocje znikają z mojego życia z dnia na dzień i moje zachowanie bardziej przypomina zachowanie osoby cierpiącej na Apatię niżeli po prostu osoby poważnej/oschłej. Aczkolwiek mogłabym się spierać w kwestii angażowania się w związki, jestem w związku od ok. roku i jest on jak najbardziej dobrym związkiem w który angażuję się i ja i moja dziewczyna zatem jest to bujda jak ich mało (tak samo z byciem czarującym i inteligentnym, prawda zdarzają się wyjątki ale przeciętna IQ socjopatów jest niższa od osób całkowicie zdrowych psychicznie. A bycie czarującym nie ma tu nic do rzeczy, może myślą czasem takim tokiem rozumowania iż niektórzy ludzie są tym zdziwieni ale to też jest jakaś bujda)

Odpowiedz
4
Rope

Rope

Co robią lekarze w kuchni?

Odpowiedz
5
Rope

Rope

Leczo

Odpowiedz
6
pokaż więcej odpowiedzi (19)
Kituu_Channel

Kituu_Channel

Nie!

Odpowiedz
1
Hitoi

Hitoi

Tak!
Socjopatia to nie choroba. Jest to zaburzenie osobowości, które polega na nieprzestrzeganiu norm etycznych i pozytywnych wzorców zachowań. Taka osobowość powstaje, gdy dziecko i nastolatek wzrasta w środowisku, gdzie nie ma właściwych wzorców i akceptowalnych kontaktów społecznych.

Z Twoich odpowiedzi niestety wynika, że jesteś socjopatą. Posiadasz wszystkie lub prawie wszystkie cechy z nim związane. Jak powyżej jest opisane – socjopaci to w skrócie mówiąc ludzie, którzy nie czują wstydu, wyrzutów sumienia, nie wyrażają silnych emocji. Teraz pomyśl i jeszcze raz zastanów się czy naprawdę zasługujesz na ten tytuł. Jednak pamiętaj, że to tylko quiz i nie wszystko musi być prawdą! Potraktuj to w formie zabawy.

Tak nigdy nie czuje wstydu ale robią to za mnie moi bliscy i się za mnie wstydzą gdy między innymi ciągle się spóźniam, i tak mam zaburzenia osobowości

Odpowiedz
1

K...3

tak XDD

Odpowiedz
3

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej