Czy jesteś prawdziwym patriotą?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 517

Wika_farm

Wika_farm

Tak

Odpowiedz
mop_oficjalny

mop_oficjalny

Tak
Bo to prawda 💖💕😫
Fajny quiz ❤️

Odpowiedz
Puc88

Puc88

Czasem tak, a czasem nie
Czasem jesteś prawdziwym patriotą, a czasem nie.

Często denerwuje Cię sytuacja w kraju, dlatego czasem wolisz się nie przyznawać do tego, że jesteś Polakiem. Jednak w sercu czujesz patriotyzm. Kochasz polską kulturę, szanujesz tradycję. Chciałbyś, żeby w Twojej ojczyźnie każdemu żyło się lepiej.
Mniej więcej

Odpowiedz
1
offtopic

offtopic

Nie jesteś prawdziwym patriotą!

Nie kochasz swojej ojczyzny, a nawet się jej wstydzisz. Na pewno nie byłbyś skłonny oddać za nią życia. Gdy wyjeżdżasz za granicę nigdy nie przyznajesz się do bycia Polakiem. Najchętniej byś w ogóle wyjechał z kraju. Wolisz zachodnią kulturę. Nie lubisz polskich tradycji.
cóż xD

Odpowiedz
gmat_010

gmat_010

Czasem tak, a czasem nie

Odpowiedz
eaff

eaff

Jestem patriotką. Rzecz w tym że nie polską.

Odpowiedz
tiff

tiff

Tak
Jesteś prawdziwym patriotą!

Kochasz swoją ojczyznę i nigdy się jej nie wyprzesz. Nawet byłbyś skłonny oddać za nią życie, jak niegdyś rycerze. Jesteś naprawdę dumny z bycia Polakiem i nigdy się nie wstydzisz, mówiąc że pochodzisz właśnie z tego kraju. Szanujesz polską tradycję i kulturę. Znasz każdą zwrotkę hymnu narodowego i zawsze go śpiewasz, gdy tylko jest okazja.

Odpowiedz
tylko_koty

tylko_koty

Czasem jesteś prawdziwym patriotą, a czasem nie. Często denerwuje Cię sytuacja w kraju, dlatego czasem wolisz się nie przyznawać do tego, że jesteś Polakiem. Jednak w sercu czujesz patriotyzm. Kochasz polską kulturę, szanujesz tradycję. Chciałbyś, żeby w Twojej ojczyźnie każdemu żyło się lepiej
dokładnie!

Odpowiedz
yu2da

yu2da

Czasem tak, a czasem nie

Odpowiedz
.M.i.l.l.s.

.M.i.l.l.s.

Tak
Jesteś prawdziwym patriotą! Kochasz swoją ojczyznę i nigdy się jej nie wyprzesz. Nawet byłbyś skłonny oddać za nią życie, jak niegdyś rycerze. Jesteś naprawdę dumny z bycia Polakiem i nigdy się nie wstydzisz, mówiąc że pochodzisz właśnie z tego kraju. Szanujesz polską tradycję i kulturę. Znasz każdą zwrotkę hymnu narodowego i zawsze go śpiewasz, gdy tylko jest okazja.

Może i nie wywieszam flag itp. ale jestem dumna, lubię Polskę i bym oddala nią życie. Super Quiz, gratuluję SG.

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej