Czy jesteś nadwydajny mentalnie?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 30

CullenMichaelis

CullenMichaelis

Tak

Twoje odpowiedzi wskazują na to, że prawdopodobnie masz objawy nadwydajności mentalnej i wysokiej wrażliwości. Pamiętaj, że to tylko quiz, który został stworzony w celach rozrywkowych i nie należy traktować go jako profesjonalnej porady psychologicznej. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Ciekawy quiz. Dobrze że u mnie to faktyczna prawda( zdiagnozowane). I dobrze że od razu byłam poinformowana że to nie choroba a tylko grupa cech jakie obrałam przez dane wydarzenia w czasie rozwoju przez co jestem dzisiaj taką osobą. Ale to ma i dobre strony. Więcej wiem niż inni bo więcej dostrzegam. Mogę cieszyć się czymś co inni traktują jako nic nie warte uwagi. Parę lat temu mówiłam już wtedy o sobie że normalnym może być każdy wyjątkowym już nie. Wtedy mówiłam na przekór innym by im dopiec. Teraz wiem że jest wielu takich 15-30% populacji na świecie to ma) ale w otoczeniu niestety nie znalazłam kogoś kto by był nadwydajnie mentalnie. Tylko osoby WWO są ale i nadal oni postrzegają świat jak normalni.

Odpowiedz
1
138

138

•  AUTOR

@CullenMichaelis Nie dzieliłabym w tym przypadku ludzi na "normalnych" i "nienormalnych", wszyscy się różnimy, mamy inaczej zbudowaną psychikę i inne sposoby myślenia, i właśnie to jest normalne

Odpowiedz
GlueStar.UwU.

GlueStar.UwU.

Tak, jestem :)
Super quiz! 💕

Odpowiedz
Z.K.

Z.K.

Fajnie, Marzyłam o tym, serio!
Nareszcie nie jestem zwykła i mam dowód na swoją dziwność
nie dawno popłakałam się z powodu zpięcia włosów a teraz mam BEKE z tego że jestem chora XD

Odpowiedz
1
Smokofanka

Smokofanka

Nie
fajny quiz (wow, moje komentarze są aż tak nudne?)

Odpowiedz
2
Z.K.

Z.K.

Odpowiedz
1
WeraHatake

WeraHatake

Tak
Ciekawy quiz ;)

Odpowiedz
1
sweet_coffee

sweet_coffee

Tak

Twoje odpowiedzi wskazują na to, że prawdopodobnie masz objawy nadwydajności mentalnej i wysokiej wrażliwości. Pamiętaj, że to tylko quiz, który został stworzony w celach rozrywkowych i nie należy traktować go jako profesjonalnej porady psychologicznej. Podziel się wynikiem w komentarzu

Odpowiedz
1
_Myosotis_

_Myosotis_

Nie
Twoje odpowiedzi wskazują na to, że prawdopodobnie nie posiadasz objaw nadwydajności mentalnej, ani wysokiej wrażliwości. Pamiętaj, że to tylko quiz, który został stworzony w celach rozrywkowych i nie należy traktować go jako profesjonalnej porady psychologicznej. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Ufffff… Cieszę się, może jestem wrażliwa, ale nie aż tak.
W każdym razie ciekawy quiz! (Piękne grafiki)

Odpowiedz
1
vipson

vipson

Takm

Odpowiedz
1
Kasjopea

Kasjopea

Nie

Odpowiedz
1
Liluziunia

Liluziunia

Tak

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej