Czy jesteś PiSowcem?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź naszego nowego bota! Rozpocznij rozmowę

Komentarze sameQuizy: 152

_Lidia_Maj_

_Lidia_Maj_

Według mnie jest za mało prezydentów w ostatnim pytaniu, ponieważ każdy z nich według mnie był do kitu.

Odpowiedz
Dein_Schmull

Dein_Schmull

Człowiek gorszego sortu ?! kto wstawił to zdjęcie?! Mój sort jest jak najbardziej niegodzien PIS-u

Odpowiedz

ahah

Twoje poglądy często zgadzają się z tymi, które reprezentuje partia rządząca. Jesteś patriotą, tradycjonalistą, masz prawicowe poglądy. Fajnie, że masz szczęście żyć w kraju rządzonym przez ludzi o poglądach zbliżonych do Twoich.
Ciekawi mnie kto to pisał i jak „ogromna” musi być jego wiedza na temat polityki, początkowo już same pytania bywały śmieszne, ale odpowiedź to mnie dopiero rozbawiła. Tak, jestem patriotą (lub przynajmniej jestem dumny z pochodzenia i bycia polakiem), tradycjonalistą i ogólnie prawicowcem, ale PIS to partia lewicowa, wręcz narodowo-socjalistyczna. Nie można nazwać się socjalistą i prawicowcem. I ciekawi mnie w którym miejscu moje poglądy się zgadzają z tymi socjalistami.

Odpowiedz
Maeleth

Maeleth

100%?! Wcale nie głosuję na PiS… To, że niektóre poglądy mam zbieżne z ich poglądami, nie znaczy jeszcze, że ich popieram. Polityka jest trochę bardziej skomplikowana ;)

Odpowiedz
KielbavonJajko

KielbavonJajko

100% PiS :D
No i dobrze. Wreszcie jakiś porządny rząd

Odpowiedz
1
koniczila

koniczila

100% :D

Odpowiedz
jstelmach05

jstelmach05

Odpowiedz
.Anubis.

.Anubis.

ci pisiorzy już mnie totalnie ********* trzeba ich deportować do ich matuszki rosji albo korei albo zamknąć w więzieniu albo szpitalu psychiatrycznym a najlepiej to dać tym faszystą i narodowo socjalistą bilet do czadu w jedną stronę

Odpowiedz
1
koniczila

koniczila

@Junasedong To co mówisz zaprzecza samemu sobie. PiS jest prawicą, a to właśnie skrajna lewica jest socjalistyczna ;)

Odpowiedz
Obywatel

Obywatel

@koniczila nie jest tak

Odpowiedz

ahah

Otóż po pierwsze, PiS to partia lewicowa, wręcz narodowo-socjalistyczna (nie należy w żaden sposób kojarzyć z Niemcami z przed kilkudziesięciu lat), a poza tym PiS to partia służąca USA i Izraelowi, podczas gdy PO służy UE, nie ma żadnej innej różnicy między tymi partiami, a jedyne co mają do Rosji, to propagandę przeciw temu krajowi.

Odpowiedz
EloszQa

EloszQa

Uff… Nie jesteś PiSowcem
Ufff, kamień z serca. Twoje serducho bije po lewej stronie. Jesteś otwarty, ugodowy, kompromisowy i wyrozumiały. Kochasz różnorodność i nie kierujesz się stereotypami. Jeśli Ci już będzie w PL za ciasno, pocieszę Cię – niedługo kolejne wybory, a bilety do Holandii coraz tańsze.

Dzięki Bogu, wynik najprawdziwszy w świecie…

Odpowiedz

ahah

Nawet jeśli jest to prawda, to wzajemnie się wyklucza, otóż różnorodność to cecha prawicowa, to lewica mówi o ujednolicaniu wszystkiego, nawet kobiet i mężczyzn, co prawda kompromis i ugody kojarzą się (mi przynajmniej) z lewicą, ale PiS to partia lewicowa, tak jak lewicowe były rządy PRL’u do którego zmierza ta partia.

Odpowiedz
TaeTae_BTS_

TaeTae_BTS_

nienawidzę pis

Odpowiedz
.Anubis.

.Anubis.

@TaeTae_BTS_ witaj w klubie :)

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej