Gwiazdą którego horroru na podstawie książki Stephena Kinga jesteś?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 31

Julkakrolowa

Misery
Dla swojego idola jesteś w stanie zrobić wszystko: od pięknego fanartu po przywiązanie go do łóżka i kazanie pisać piosenek, książek i scenariuszy o Tobie. W życiu wszystko musi iść po Twojej myśli. W końcu jesteś fanem numer 1! Podziel się wynikiem w komentarzu!
Z glitchtrapem to chętne, ale on nie jest żadnym piosenkarzem, pisarzem, aktorem czy kimś tego typu. Jest on mordercą dzieci i to w nim kocham, ale z przywiązaniem do łóżka może być problem, bo on umie się teleportować i hipnotyzować ludzi. Jest z serii fnaf jakby coś. Podbił moje serce zaraz po tym jak go po raz pierwszy zobaczyła. Nie wiem skąd wyszedł taki wynik, ale spoko. NIECH NIKT NIE WAŻY SIĘ POWIEDZIEĆ O NIM COŚ ZŁEGO!

Odpowiedz
Marianna90909

Marianna90909

Lśnienie 💁🏽‍♀️

Odpowiedz
Elelamma

Elelamma

Carrie 😊

Odpowiedz
kinga21

kinga21

Carrie

Odpowiedz

Poziomka0936

Carrie
Nie kojaże
fajny quiz😊

Odpowiedz

I...n

Carrie.💛💚💚❤❤💚❤❤
Kocham, fajny quiz.

Odpowiedz
yourbabyy1121

yourbabyy1121

To
Jesteś wspaniałym i oddanym przyjacielem, który dla kolegów zrobi wiele! Pragniesz podróży i przygód, najlepiej ze sprawdzonymi kompanami u boku. Często kręcisz się gdzieś na peryferiach miasta, albo łazisz po jakichś starych fabrykach i budynkach. Uważaj, na takich jak Ty często czyha morderczy klaun. Podziel się wynikiem w komentarzu! YESSSSS KOCHAM TO🎈

Odpowiedz
1
Tymionos

Tymionos

Carrie!!! nie bo TO

Odpowiedz
majonez1234

majonez1234

Dolores Claiborne

Odpowiedz
majonez1234

majonez1234

Dla najbliższych Ci ludzi jesteś w stanie zrobić wszystko. Włącznie z morderstwem! Jesteś osobą uczuciową, skromną, skłonną do poświęceń, a kiedy kochasz – to na zabój! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej