Czy jesteś Nerdem?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 50

MetrineX

jestem królem nerdów XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Odpowiedz
HarryPotterFanka123

HarryPotterFanka123

Król Nerdów
Zostałeś właśnie królem nerdów. Cieszysz się z tego powodu? W sumie to nawet nieźle, przynajmniej w tym jesteś najlepszy. Kompletnie nie posiadasz przyjaciół, a jeśli już ktoś chce się do Ciebie zbliżyć, od razu go odpychasz. Nie lubisz mieć ludzi wokół siebie, robisz się wtedy bardzo nerwowy. No mam jedną bff więc no xD ale inni też mogą powiedzieć że jestem „nerdem”

Odpowiedz

ladygirl

0% nerd ale w innym takim quizie było 98 % więc dziwne

Odpowiedz
gahyeon

gahyeon

0% Nerd

Odpowiedz
Kacpi07

Kacpi07

Ten quiz to taka beznadzieja że oczy mi wypadają. To jest gówno w stu procentach

Odpowiedz

K...3

Król Nerdów
Zostałeś właśnie królem nerdów. Cieszysz się z tego powodu? W sumie to nawet nieźle, przynajmniej w tym jesteś najlepszy. Kompletnie nie posiadasz przyjaciół, a jeśli już ktoś chce się do Ciebie zbliżyć, od razu go odpychasz. Nie lubisz mieć ludzi wokół siebie, robisz się wtedy bardzo nerwowy.

Odpowiedz
Nycia

Nycia

0% Nerd
Nigdy nie byłeś nerdem i nigdy nim nie zostaniesz. To kompletnie nie Twój świat. Raczej jesteś z tych fajniejszych dzieciaków, które mają mnóstwo przyjaciół i są wszędzie rozchwytywani. Od zawsze byłeś duszą towarzystwa.

I DOBRZE!

Odpowiedz
1
Muzyczna12

Muzyczna12

król nerdów
nic się nie zgadza, nawet w 3% nerdem nie jestem.

Odpowiedz
Lady_Riddle

Lady_Riddle

Zostałeś królem nerdów! ( to, że jestem mądrzejsza od przeciętnych nie znaczy, że jestem kujonem!!!). Cieszysz się z tego powodu? ( z tego szczęścia chce mi się skakać, najlepiej z mostu pod pociąg!). W sumie to nawet nieźle, przynajmniej w tym jesteś najlepszy (źle, mam dużo innych pasji i zainteresowań!). Reszty już nawet nie komentuję!!! Ale quiz spoko!

Odpowiedz
1
ToxicGirl

ToxicGirl

@rozmarynek w 100% się z tobą zgadzam.Jak jestem mądrda to co od razu muszę być nerdem i nie mieć przyjaciół.Właśnie że mam dużo przyjaciół

Odpowiedz
LUNNAA

LUNNAA

Były Nerd
Kiedyś byłeś nerdem, ale zaczynasz z tego wyrastać. Udało Ci się uzyskać całkiem niezłą równowagę w życiu. Teraz niektórzy mogą Cię nazywać hipsterem. Nie lubisz tego co inni, ale to nie jest złe. Zacząłeś się przyjaźnić z kilkoma osobami i powoli wychodzisz na prostą.

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej