Czy jesteś denerwujący?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 58

KoteQ_2137

tak, i w pełni sie z tym zgadzam bruh

Odpowiedz
lemonlimen

lemonlimen

Tylko trochę

Odpowiedz
TwardyLis158

TwardyLis158

Nie

to fajnie i chyba prawda, Super Quiz

Odpowiedz
1
..Esperanza..

..Esperanza..

•  AUTOR

@TwardyLis158 Dziękuję 🤎

Odpowiedz
EmirEmilka

EmirEmilka

@..Esperanza.. super quiz

Odpowiedz
1
Helmut_Heiligkreuz

Helmut_Heiligkreuz

Tak
Tak, jesteś bardzo denerwującą osobą!
Ludzie nie lubią z Tobą przebywać, bo bardzo szybko ich irytujesz! Mam rację? Daj znać w komentarzu!

Łbem bigos mieszam to wiadomo

Odpowiedz
Julkakrolowa

Julkakrolowa

Tak
Tak, jesteś bardzo denerwującą osobą! Ludzie nie lubią z Tobą przebywać, bo bardzo szybko ich irytujesz! Mam rację? Daj znać w komentarzu!

Chyba tak, mam dość ciężką osobowość, która mogłaby troszeczkę podchodzić pod coś w stylu rozdwojenia jaźni, na pewno można wyróżnić mnie zdziecinniałą, i mnie agresywną, wredną. Pojawiają się one w losowych momentach, i podczas nich umiem być naprawdę różna, czasem niebezpieczna

Odpowiedz
PewdieChan

PewdieChan

Nie

To dobrze, i tak cała szkoła ma do mn problem tylko przez moją nieśmiałość XD

Odpowiedz
Natkawarjatka

Natkawarjatka

Nie
I fajnie

Odpowiedz
1

czarny_plemnik

O stosunkach niemiecko-polskich niewiele jest do powiedzenia. Wersalski Traktat pokoju zadał również tutaj — i to naturalnie rozmyślnie — najcięższą ranę narodowi niemieckiemu. Utworzenie w Polsce jedynego w swoim rodzaju korytarza do morza miało jednak przede wszystkim, po wsze czasy, przeszkodzić porozumieniu między Polską i Niemcami. Jak już podkreśliłem zagadnienie to jest dla Niemiec być może najbardziej bolesne. Pomimo to jednak niewzruszenie reprezentowałem pogląd, że nie można nie zwracać uwagi na konieczność swobodnego dostępu do morza dla państwa polskiego i że w ogóle, w zasadzie również i w tym przypadku, narody, które Opatrzność przeznaczyła, albo raczej — moim zdaniem — skazała na to, by żyły obok siebie, nie powinny świadomie, sztucznie i niepotrzebnie utrudniać sobie jeszcze życia.
Nieżyjący już dzisiaj marszałek Piłsudski, który był tego samego zdania, gotów był zbadać sprawę uzdrowienia stosunków niemiecko-polskich i zawrzeć w końcu układ, w którym Niemcy i Polska zdecydowane były wyrzec się ostatecznie wojny jako sposobu regulowania swych wzajemnych stosunków. Jednak układ ten zawierał jeden jedyny wyjątek, będący praktycznie ustępstwem na rzecz Polski. Postanowiono, że zawarte przez Polskę dotychczas pakty o pomocy — a był to pakt o wzajemnej pomocy z Francją — nie będą nim dotknięte. Było jednak oczywiste, że mogło się to odnosić wyłącznie do istniejącego już paktu o pomocy, a nie do paktów dowolnie w przyszłości zawieranych. Faktem jest, że układ niemiecko-polski przyczynił się do wyjątkowego odprężenia sytuacji w Europie.
Jedno zagadnienie pozostawało jednak stale otwarte między Niemcami a Polską i wówczas czy później musiało ono być ze zrozumiałych względów rozwiązane: sprawa niemieckiego miasta Gdańska. Gdańsk jest niemieckim miastem i chce się połączyć z Niemcami. Z drugiej strony miasto to zawarło z Polską układy, w istocie rzeczy narzucone przez wersalskich dyktatorów pokoju.

Odpowiedz
Himex998

Himex998

@czarny_plemnik Nie spamuj!?!

Odpowiedz
1
KuP_mi_CiAsTkO

KuP_mi_CiAsTkO

nie
no nie jestem

Odpowiedz
1
Mrs_Baggins

Mrs_Baggins

nie

oj, z pozorów na pewno XDD

żeby ze mną przetrwać trzeba albo mieć anielską cierpliwość, albo być takim samym wariatem jak ja

spoko quiz<33

Odpowiedz
2
..Esperanza..

..Esperanza..

•  AUTOR
Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej