Czy jesteś czarownicą?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 130

_Rilla_

_Rilla_

Tak
Oj tak


Znaczy co

Odpowiedz
1
Rena_Furtive

Rena_Furtive

Nie
Wygląda na to, że nie jesteś czarownicą. Nie lubisz dziwnych rzeczy, sztuczki magiczne Ciebie odpychają, a życie pozagrobowe w ogóle Ciebie nie interesuje.

Odpowiedz
.auri.

.auri.

TAK!♥ xD fajny quiz

Odpowiedz
1

J...P

Tak
Wszystko na to wskazuje, że jesteś czarownicą! Czujesz niepokój, kiedy jesteś wśród ludzi, masz silnie rozwiniętą intuicję, a mikstury i zaklęcia wprost Ciebie przyciągają do siebie. W swoich kolekcjach masz mnóstwo połamanych muszli lub piór, które spadły ze skrzydeł ptaków. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Omg, ale fajnie

Odpowiedz
Stormy_girl

Stormy_girl

Tak to prawda

Odpowiedz
Kira91

Kira91

„Czy czujesz przyciąganie do sztuk magicznych, np. kart tarota?” niekoniecznie tarota, ale owszem. Myślę, że karty anielskie są znacznie lepsze. Nimi łatwiej przyciągnąć anioła, niż jak w tarocie demona. Oczywiście wiem, że są zasady, którymi należy się kierować przed, w trackie i po zakończeniu wróżenia aby zamknąć wrota, które się otworzyło, ale mimo wszystko bardzo to ryzykowne.

Wyszło mi, że nie, ale nie zgodzę się. Bycie czarownicą to coś więcej niż fascynacja życiem pozagrobowym czy burzą :P Z żywiołami też różnie, bo ogień mnie nie lubił i kilka razy omal nie doszło przeze mnie do podpaleń, które natychmiast udało mi się ugasić, ale stwierdziłam, że kiedyś zginę przez najbardziej bolesny z żywiołów, więc zaczęłam z rytuałem zaprzyjaźniania się z tym żywiołem. Od tamtej pory udaje mi się z nim żyć w zgodzie. Kilka dni temu odpoczywał w Toruniu. Poznając miasto postanowiłam wybrać się do restauracji na obiad. Zaproponowano mi miejsce przy kominku. Był wyłączony. Jako, że było ciepło miałam na sobie tylko sweterek i zdejmowałam go. Nie miałam pojęcia, że obok kominka, przy krześle stoi świeca. Zorientowałam się dopiero, gdy zamachnęłam się swetrem by go przewiesić i dosłownie przeleciał przez płomień świecy. Oczami wyobraźni zobaczyłam płonący sweter, ale mimo iż wpadł na płomień absolutnie nic mu nie było.

Odpowiedz
4

babuszkaropucha

Odpowiedz
AriaWerewolf

AriaWerewolf

Tak
Mega quiz ❤️

Odpowiedz
Wiksmixx

Wiksmixx

Tak
Wszystko na to wskazuje, że jesteś czarownicą! Czujesz niepokój, kiedy jesteś wśród ludzi, masz silnie rozwiniętą intuicję, a mikstury i zaklęcia wprost Ciebie przyciągają do siebie. W swoich kolekcjach masz mnóstwo połamanych muszli lub piór, które spadły ze skrzydeł ptaków.
Zawsze mnie to ciekawiło😊Fajny quiz

Odpowiedz

m....

Nie
Fajny quiz

Odpowiedz
htoratsi

htoratsi

Tak, zgadza się <3
ale szkoda że większość ludzi nie bierze tego na poważnie :(

Odpowiedz
3
Alicorn_Aradaris

Alicorn_Aradaris

@xNeko a powinni!
Gdysz są takie religie jak Wicca które jest pra starą religią czarownic która jest praktykowana do teraz😉. A co do tej praktyki to w Polsce jest co najmniej 3 Wiccańskie koweny❤️.

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej