Czego potrzebujesz by uwierzyć w siebie?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 29

ZnienawidzonyRealista

ZnienawidzonyRealista

Alkoholu

Odpowiedz
1
Treachery

Treachery

•  AUTOR

@ZnienawidzonyRealista dragów może?

Odpowiedz
ZnienawidzonyRealista

ZnienawidzonyRealista

Odpowiedz
1
Kicia_Games

Kicia_Games

Miłości

Zrozumienia również

Odpowiedz
1

antylopa420

Zrozumienia!
Wiara w siebie daje nam świadomość, że jesteśmy w stanie iść naprzód ku marzeniom, nawiązywać nowe relacje, czy nawet występować publicznie. Byś Ty uwierzył w siebie, potrzebujesz zrozumienia! Owe zrozumienie możesz otrzymać od przyjaciół, drugiej połówki, rodziny, a nawet możesz znaleźć je na różnych portalach społecznościowych. Jesteś osobą o ciekawych poglądach, interesującym hobby, i żartobliwej osobowości, ale nie każdy potrafi Cię zrozumieć, i z tego bierze się brak wiary w siebie. Myślisz, że to może być to? Daj znać w komentarzu!
No to akurat prawda , ciekawy quiz

Odpowiedz
1
Nazomi_Kakashi

Nazomi_Kakashi

Miłości! Wiara w siebie daje nam świadomość, że jesteśmy w stanie iść naprzód ku marzeniom, nawiązywać nowe relacje, czy nawet występować publicznie. Byś Ty uwierzył w siebie, potrzebujesz miłości! Lecz spokojnie, nie mówię tutaj od razu o wiązaniu się w pary! Miłość może być jak najbardziej przyjacielska lub rodzinna! Taki wynik oznacza, że jesteś osobą bardzo przyjazną i szanowaną, lecz nie potrafisz uwierzyć w siebie przez swoje kompleksy. Myślisz, że to może być to?

Odpowiedz
1
xCrystal_Wolf

xCrystal_Wolf

Zrozumienia!

Wiara w siebie daje nam świadomość, że jesteśmy w stanie iść naprzód ku marzeniom, nawiązywać nowe relacje, czy nawet występować publicznie. Byś Ty uwierzył w siebie, potrzebujesz zrozumienia! Owe zrozumienie możesz otrzymać od przyjaciół, drugiej połówki, rodziny, a nawet możesz znaleźć je na różnych portalach społecznościowych. Jesteś osobą o ciekawych poglądach, interesującym hobby, i żartobliwej osobowości, ale nie każdy potrafi Cię zrozumieć, i z tego bierze się brak wiary w siebie.

O Boże.. tak, totalnie ja..

Odpowiedz
2
-Fox.Lili-

-Fox.Lili-

Zrozumienia!
Wiara w siebie daje nam świadomość, że jesteśmy w stanie iść naprzód ku marzeniom, nawiązywać nowe relacje, czy nawet występować publicznie. Byś Ty uwierzył w siebie, potrzebujesz zrozumienia! Owe zrozumienie możesz otrzymać od przyjaciół, drugiej połówki, rodziny, a nawet możesz znaleźć je na różnych portalach społecznościowych.
Jesteś osobą o ciekawych poglądach, interesującym hobby, i żartobliwej osobowości, ale nie każdy potrafi Cię zrozumieć, i z tego bierze się brak wiary w siebie. Myślisz, że to może być to? Daj znać w komentarzu!
tak…..potrzebuję zrozumienia….

Odpowiedz
2
-Sarenka-

-Sarenka-

Bardzo fajny quiz!

Odpowiedz
1
AngelikaSwift

AngelikaSwift

Miłości!

Wiara w siebie daje nam świadomość, że jesteśmy w stanie iść naprzód ku marzeniom, nawiązywać nowe relacje, czy nawet występować publicznie. Byś Ty uwierzył w siebie, potrzebujesz miłości! Lecz spokojnie, nie mówię tutaj od razu o wiązaniu się w pary! Miłość może być jak najbardziej przyjacielska lub rodzinna! Taki wynik oznacza, że jesteś osobą bardzo przyjazną i szanowaną, lecz nie potrafisz uwierzyć w siebie przez swoje kompleksy. Myślisz, że to może być to? Daj znać w komentarzu!

Prawda

Odpowiedz
1
-Angela-

-Angela-

Miłości może i tak kto wie "Kto wie, nie mówi. Kto mówi, nie wie."

Odpowiedz
1
Kasiks124.

Kasiks124.

Miłości!

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej