Co wydarzy się podczas Twojego wesela?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy

Komentarze sameQuizy: 56

IlinorMalfoy

IlinorMalfoy

Kokos spadnie ci na głowę
Serio

Odpowiedz
This_is_Julie

This_is_Julie

Stado zdziczałych lam zdemoluje Twoją salę weselną.
Fajnie ja bym je tam pogłaskała 😊😊

Odpowiedz
Superasna

Superasna

Stado zdziczałych lam zdemoluje Twoją salę weselną
Organizujesz skromne, tradycyjne wesele z klasą. Znalazłeś złoty środek między małymi kosztami, a świetnym wystrojem. Potrawy nie są wymyślne, ozdoby wydają się raczej proste, ale Ty i tak nigdy nie przepadałeś za przepychem. W końcu, w tym wyjątkowym dniu nie liczy się przesadne bogactwo, tylko miłość i wspólne celebrowanie z bliskimi. Wszyscy są pod wrażeniem Twojego dobrego gustu, a Ty bez przerwy tańczysz ze swoją drugą połówką. Otrzymujesz też wiele cennych rad od bliskich… Ale co to? Nagle rozlega się tętent kopyt, goście zamierają w zdziwieniu, muzyka się urywa… I do Twojej przestronnej sali wpada stado zdziczałych lam! Goście piszczą w przerażeniu, chaotycznie wskakują na stoły, a Ty nie możesz uwierzyć, że to naprawdę się dzieje. Skąd te zwierzęta w ogóle się wzięły? Stado szybko przemyka przez pomieszczenie i znika prawie tak prędko, jak się pojawiło. Nikomu nic się nie stało, ale sala została zdewastowana. No nie! I co zrobić w takiej sytuacji? Będziesz bawił się dalej i wspominał to zdarzenie, jako zabawne urozmaicenie czy kompletnie się załamiesz i wrócisz do domu? A może urządzisz awanturę ludziom, którzy wynajęli Ci salę? Daj znać w komentarzu!
150
Udostępnij wynik

Odpowiedz
2
HappyGirl2003

HappyGirl2003

1. Stado zdziczałych lam zdemoluje Twoją salę weselną!
Szczerze nie dziwię się xdddd

2. Kocham cię za to One Direction w jednym z wyborów 😍😍😍

Odpowiedz
2
MeLa_Chu

MeLa_Chu

Stado zdziczałych lam zdemoluje Twoją salę weselną!
Ja bym zaczęła je gonić, żeby móc którąś pogłaskać 😁

Odpowiedz
3
Kotekotek

Kotekotek

Stado zdziczałych lam zdemoluje Twoją salę weselną!

haha, super, chciałabym :”D

Odpowiedz
3

some_body

Stado zdziczałych lam zdemoluje Twoją salę weselną
Organizujesz skromne, tradycyjne wesele z klasą. Znalazłeś złoty środek między małymi kosztami, a świetnym wystrojem. Potrawy nie są wymyślne, ozdoby wydają się raczej proste, ale Ty i tak nigdy nie przepadałeś za przepychem. W końcu, w tym wyjątkowym dniu nie liczy się przesadne bogactwo, tylko miłość i wspólne celebrowanie z bliskimi. Wszyscy są pod wrażeniem Twojego dobrego gustu, a Ty bez przerwy tańczysz ze swoją drugą połówką. Otrzymujesz też wiele cennych rad od bliskich… Ale co to? Nagle rozlega się tętent kopyt, goście zamierają w zdziwieniu, muzyka się urywa… I do Twojej przestronnej sali wpada stado zdziczałych lam! Goście piszczą w przerażeniu, chaotycznie wskakują na stoły, a Ty nie możesz uwierzyć, że to naprawdę się dzieje. Skąd te zwierzęta w ogóle się wzięły? Stado szybko przemyka przez pomieszczenie i znika prawie tak prędko, jak się pojawiło. Nikomu nic się nie stało, ale sala została zdewastowana. No nie! I co zrobić w takiej sytuacji? Będziesz bawił się dalej i wspominał to zdarzenie, jako zabawne urozmaicenie czy kompletnie się załamiesz i wrócisz do domu? A może urządzisz awanturę ludziom, którzy wynajęli Ci salę? Daj znać w komentarzu! Czyli mój kolega.

Odpowiedz
5
Bunniest

Bunniest

Kokos spadnie ci na głowę

Twoje wesele odbywa się na tropikalnej wyspie. Jest gorąco, egzotycznie i bardzo ciekawie! Goście popijają kolorowe drinki, uczą się lokalnych tańców, a Ty spędzasz mnóstwo czasu ze swoją drugą połówkę. Dzieci bawią się na plaży, wszyscy są zachwyceni bajeczną atmosferą… Aż nagle ogromny kokos spada Ci na głowę. Spokojnie! Na szczęście nic Ci nie jest, masz tylko guza. Przyjaciele śmieją się z Ciebie, a kilka zatroskanych ciotek dopytuje, czy na pewno nic Ci się nie stało. Potem wszyscy bawią się już bez większych sensacji. Twoje wesele jest idealne! Tego się spodziewałeś? A może liczyłeś, że jednak wydarzy się coś niespodziewanego?

Bardzo prawdopodobne ;)

Odpowiedz
2
Arteriusz

Arteriusz

Nie brać lam na wesele bo zdemolują ślub

Odpowiedz
3
DiankaLove

DiankaLove

Stado zdziczałych lam zdemoluje Twoją salę weselną
😂😂

Odpowiedz
3

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej