Co wolisz u dziewczyn?


Który kolor włosów wybierasz?
Rudy
Blond
Brąz
Czarny

Jaki kolor oczu wolisz?
Ciemne- brązowe,piwne,orzechowe
Zielone
Niebieskie
Szare
Inne

Jaka sylwetka jest dla ciebie idealna?
Chuda
Normalna
Krągła/gruba

Jeśli jesteś chłopakiem wybierz którą dziewczynę wolisz mieć, jeśli dziewczyną to wybierz która może być twoją BFF.
Julia – to prawdziwa imprezowiczka, każde święto lub urodziny to wielka impreza. Jest towarzyska i otwarta. Na parkiecie jest główną gwiazdą. Umie śpiewać i tańczyć oraz ma świetny gust muzyczny. Jest czasem zbyt energiczna i ciężko jest usiedzieć w miejscu.
Adela – uwielbia zakupy i modę. Pięknie się występu na każde wyjście. Lubi godzinami chodzić po galerii handlowej w poszukiwaniu super rzeczy. Z nią to musisz być cierpliwy/a, jest piękna.
Anna – jest typowym molem książkowym i nerdem. Godzinami czyta książki, za to bardzo jest miła i urocza, ale imprezy nie dla niej bo jest introwertyczką. Dużo rzeczy wie, z matury miała 100%. Urodę ma ładną. Kocha jesień.
Róża – jest nocnym markiem. Chodzi spać o 1 w nocy, a wstaje o 12. Może to nieciekawe, ale czas spędzisz z nią miło. Jest popularną tiktokerką, ma świetne poczucie chumoru. Interesuje się naturą. Urodę ma przeciętną.
Maria – jest romantyczką, lubi również fotografować różne miejsca. Jest staranna. Uwielbia romantyczne wieczory. Jest miła, uczynna i spokojna. Studiuje fotografię.
Roksana – jest fanką zwierząt, a najbardziej psów. Kocha spacery po lesie ze swoim psem. Jest delikatna i przyjacielska oraz ufna. Posiada psa Azora i jest wolontariuszką w schronisku.
Klara – kocha podróże, zwłaszcza dalekie. Zwiedziła całą Europę i pół Azji. W każdy urlop gdzieś wyjeżdża. Jest ciekawska i towarzyska. Lot samolotem to dla niej rutynowa rzecz. Interesują ją kultury z innych krajów.
Łucja – jest uroczą dziewczyną, wszystko co urocze jest jej. Zachowuje się czasem dziecinnie, ale jest szczera, dobra i pomocna.

4 Super!
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie
Zobacz podobne quizy: #charakter #dziewczyny #milosc #sty #wyglad

Komentarze sameQuizy: 0


Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej