Co stworzysz z Peterem Parkerem w laboratorium?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 16

straszny.miesiac

straszny.miesiac

Bomba dymna
Fajny quiz

Odpowiedz
1
FK_SPIDER

FK_SPIDER

Granat błyskowy fajny quiz

Odpowiedz
2
kochamprzecinki

kochamprzecinki

Lek usypiający.

Odpowiedz
2
Pomyluna_Zonglerka

Pomyluna_Zonglerka

Kolorowa sieć.
Wraz z Peterem Parkerem udało Ci się stworzyć kolorową sieć. Różnokolorowa sieć zapewne lepiej będzie wyglądać niż zwykła biała. Dodatkowo Spider-Man będzie mógł wybrać w magazynku jakiego koloru sieć wystrzelić. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Od razu świat byłby bardziej kolorowy 🥰

Odpowiedz
2
Skadii.

Skadii.

Ciekły azot.
Wraz z Peterem Parkerem udało Ci się odtworzyć ulepszoną wersję ciekłego azotu. Ciekły azot osiąga bardzo niską temperaturę. Pozwoli to Spider-Manowi chwilowo zamrozić przeciwnika bez uszczerbku na jego zdrowiu. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
2
Michiru

Michiru

Glutowata ciecz.

Coś nie wyszło, albo taki był plan, ponieważ z Twojego i Petera Parkera eksperymentu wyszła gęsta ciecz o czarnej barwie. Nie wyszło tego dużo, gdyż mieści się w szklance. Przerażające jest to że maź ta porusza się. Na razie nie jest niebezpieczna. Lepiej się temu przyjrzeć bliżej i nie zgubić jej z oczów. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
3

Dejos

Bezprzewodowa sieć XD

Odpowiedz
2

Ninja_ZiomolosYT

Wraz z Peterem Parkerem udało Ci się stworzyć granat błyskowy. Dzięki temu wynalazkowi Spider-Man oślepi chwilowo wroga, co daje mu większą szanse na jego schwytanie. Zostaje tylko przemyśleć plan, w którym Spider-Man nie zostanie przypadkowo oślepiony podczas używania takiego granatu. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
2
_Cho_Undomiel_

_Cho_Undomiel_

Eliksir prawdy.
Wraz z Peterem Parkerem udało Ci się stworzyć eliksir prawdy. Idealnie się sprawdzi do przesłuchiwań groźnych przestępców, którzy potrafią milczeć i za nic nie zdradzą dla kogo pracują lub co planują. Kilka kropelek sprawi, że wyśpiewają wszystko. Oby tylko któryś z Was go przypadkiem nie wypił. Nie wiadomo jeszcze jak długo wytrzymuje ten eliksir w organizmie i jaka jest na niego odtrutka.
Super quiz!

Odpowiedz
1
Wilczymag

Wilczymag

Nowa super sieć pająka.
fajnie

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej