Co niszczy ludzi? Głosowanie

Czy uważasz, że negatywne myślenie niszczy ludzi?
Tak
Nie

Czy uważasz, że materializm niszczy ludzi?
Tak
Nie

Czy uważasz, że złe otoczenie niszczy ludzi?
Tak
Nie

Czy uważasz, że niezdrowe nawyki niszczą ludzi?
Tak
Nie
Reklama

Czy uważasz, że własne ego niszczy ludzi?
Tak
Nie

Czy uważasz, że opinie innych niszczą ludzi?
Tak
Nie

Czy uważasz, że teorie spiskowe niszczą ludzi?
Tak
Nie

Reklama
332 Super!
Udostępnij quiz
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 81

Alwek

Alwek

Materializm to najlepsza cecha

Odpowiedz
-Herbata-

-Herbata-

Opinie nie mogą niszczyć jeżeli są konstruktywne. Bo hejt opinią nie jest. No chyba że ktoś jest przewrażliwiony i nawet na zwykłe, konstruktywne opinie reaguje nagatywnie

Edit: po zastanowieniu opinie nogą działać negatywnie Ale tylko jak człowiek się nimi za bardzo kieruje. Każdy ma inną opinię i tak dalej. I swoje zdanie trzeba opierać na wiarygodnych informacjach itp.
Bo tak naprawdę większość w/w W quizie rzeczy to tematy rozbudowane na które nie da się jednoznacznie odpowiedzieć. Tak jak z tą opinią są różne typy że tak to ujmę. Więc nie da się każdego mierzyć tą samą miarą

Odpowiedz
MAMkociara

MAMkociara

No tylko zależy jakie opinie

Odpowiedz
Rzeziblacha

Rzeziblacha

Generalnie ciekawy quiz :) Pytanie tylko na przykład takie, co rozumiemy przez negatywne myślenie. Czy chodzi o wrogość do otoczenia, czy jakieś myślenie autodestrukcyjne np. „jestem do d***”. Podobnie z własnym ego. Bo egoizm to w sumie dbanie o samego siebie. Jednak jeśli zaczyna być skrajny i totalny, zaczyna się wtedy osobowość socjopatyczna i psychopatyczna. A to może być już niszczące.

Odpowiedz
3
Danilo

Danilo

@Rzeziblacha O, właśnie! Każdy człowiek z natury jest egoistyczny. Wmawianie i uczenie od małego, że egoizm jest zły, jest zwyczajnie szkodliwe. Zły jest egocentryzm.

Odpowiedz
3
Emily_Granger

Emily_Granger

wszystko na nie, xD

Odpowiedz
_raflix_

_raflix_

@DemiQuiz niszczy ludzi

Odpowiedz
yuugen

yuugen

Teorie spiskowe przykładowo obracają ludzie przeciwko sobie, budują w nich lęk i poczucie niepewności co do otaczających ludzi, ale jest wiele innych aspektów wpływających pozytywnie bądź negatywnie. Pod jakim kątem mamy oceniać, czy dane zachowania, przedmioty niszczą społeczeństwo? No właśnie – ludzi, czy społeczeństwo? Zgodzę się trochę z komentarzem poniżej. Pod jakim aspektem mamy to oceniać?
#lubieszukacdziurywcalym

Odpowiedz
3
Rzeziblacha

Rzeziblacha

@yuugen Teorie spiskowe to przede wszystkim ciekawy temat i powinno się go badać. Żeby ostatecznie stwierdzić czy te teorie są prawdziwe czy to głupoty. A jak poznać co niszczy ludzi? To też doskonały temat do badań dla wszelkich nauk. Najprościej można na podstawie zdrowia. Fizycznego i psychicznego. Jak ktoś robi się wychudzony (albo bambaryła), jest blady, spada mu odporność, siła, kondycja i inteligencja, częściej choruje, wypadają włosy, jest smutny, ponury, zestresowany, sfrustrowany, obrażony, ma gorszą samoocenę, nie szanuje samego siebie, przestaje szanować swoich przyjaciół, rodzinę czy własność, zaniedbuje higienę – to sygnały że coś jest nie tak. I to dość obiektywne. To odnośnie jednostki. A co niszczy społeczeństwo? Też ciekawe pole do dyskusji. Na pewno wszystko co przyczynia się do upadku wartości, tradycji, lojalności, solidarności, honoru i uczuć. Czyli upadek duchowy. To tak odnośnie społeczeństw pierwotnie zgranych i dobrowolnych. Bo zbieranina ludzi (czy zwierząt) siłą zmuszonych do życia w zgodzie na jakimś terenie to już nie jest społeczeństwo, tylko hodowla jednostek gdzie każdy każdemu narusza wolność i prywatność, jak w eksperymencie Calhouna z myszami.

Odpowiedz
3
PseudoKtos

PseudoKtos

Niezwykle głupi quiz. Dajmy na to niezdrowe jedzenie. Z jednej strony niszczy zdrowie fizyczne – z drugiej, może pomóc psychice. Które zdrowie jest ważniejsze, które uznać za nadrzędne?

Odpowiedz
2
Emily_Granger

Emily_Granger

[Komentarz usunięty przez użytkownika]

Odpowiedz
Espyy

Espyy

Wszystko na nie XD

Odpowiedz
1
Luna_Amore

Luna_Amore

Według mnie wszystko niszczy ludzi
A najbardziej opinia innych

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej