Co mówi o Tobie muzyka, której słuchasz?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 48

Gosiafantastyczno-przygodowa

Gosiafantastyczno-przygodowa

Intensywna

Odpowiedz
1
czarna331

czarna331

Intensywna ❤

Odpowiedz
Ania__Schneider

Ania__Schneider

Intensywna muzyka jest określana jako zniekształcona, głośna, agresywna, a nie relaksująca, romantyczna, ani inspirująca i pochodzi z klasycznego gatunku rock, punk, heavy metal i power pop. Osoby, które potrafią rozpoznawać wzorce i systemy, znani jako „systematycy”, preferują intensywną muzykę, która tworzy złożone dźwięki. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Zupełnie się z tym nie zgodzę. Taka muzyka może bardzo inspirować. Przynajmniej mnie.

Odpowiedz
1

s...s

Wyrafinowana

Odpowiedz
KawaiiOla

KawaiiOla

Łagodna

Odpowiedz

Lil_Poland

Elektroniczna 🔥🔥🔥 ou je

Odpowiedz
1
soyaaaqq

soyaaaqq

Współczesna
Muzyka współczesna jest określona jako perkusyjna, elektryczna, ale nie smutna, a także z gatunków rap, elektroniki, muzyki Latino, acid jazzu i muzyki Euro pop. Ludzie, którzy preferują muzykę energetyczną i rytmiczną, w badaniach byli także ekstrawertyczni, ugodowi, atrakcyjni i wysportowani, ale nie podzielali politycznej inklinacji, bogactwa czy niższych wyników inteligencji jak miłośnicy pozytywnej muzyki. Podziel się wynikiem w komentarzu! Źródło: Rośnij w Siłę.

Hm.. Trochę nie kumam😂😂

Odpowiedz
aestheticsoul

aestheticsoul

Intensywna

Intensywna muzyka jest określana jako zniekształcona, głośna, agresywna, a nie relaksująca, romantyczna, ani inspirująca i pochodzi z klasycznego gatunku rock, punk, heavy metal i power pop. Osoby, które potrafią rozpoznawać wzorce i systemy, znani jako „systematycy”, preferują intensywną muzykę, która tworzy złożone dźwięki. Podziel się wynikiem w komentarzu! Źródło: Rośnij w Siłę

Hm… Mało opcji wyboru, niestety. Trochę nad tym ubolewam, a szczególnie, że… Mój gust muzyczny jest… Różny. Po prostu – różny.

Mimo wszystko doceniam twoją pracę, a… Szczególnie, to, że szukałaś tego po źródłach! Doprawdy! ~

Może… Trochę bardziej szczegółowo. Treści – ciekawe, tematyczne i… Przejrzyste. Dodałabym jednak parę opcji wyboru, oraz… „Czegoś”. Czegoś czego tutaj mi stanowczo zabrakło…!

Graficznie – wszystko ładnie, przejrzyście. Zdjęcia – w dobrej rozdzielczości, oraz posiadające odpowiednią ostrość obrazu! Cenie!

Nie mogę narzekać, gdyż jakiś wielkich błędów nie było. Zrobienie „czegoś takiego” również zajmuje czas – doceniam, jak już mówiłam!

Powodzenia w dalszej twórczości! Mam nadzieję, że w żaden sposób cię nie obraziłam, a jeśli… – to bardzo mi przykro. Naprawdę. 💓

Odpowiedz
2
nani20101

nani20101

Za mało detali, nie możesz zbytnio określić muzyki po jednej cesze…
Ani człowieka po muzyce. Nie dokładnie.
Słabo wyszło…

Odpowiedz
1
AgnieszkaMBrzezinska

AgnieszkaMBrzezinska

Intensywna
Intensywna muzyka jest określana jako zniekształcona, głośna, agresywna, a nie relaksująca, romantyczna, ani inspirująca i pochodzi z klasycznego gatunku rock, punk, heavy metal i power pop. Osoby, które potrafią rozpoznawać wzorce i systemy, znani jako „systematycy”, preferują intensywną muzykę, która tworzy złożone dźwięki.

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej