Co byłoby Twoim atrybutem, gdybyś był postacią fikcyjną?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 62

MusicFanka

MusicFanka

Nożyczki!

Odpowiedz
1
cherryphantomhive

cherryphantomhive

Słuchawki
To właśnie Ty byłbyś tym wiecznie zamyślonym bohaterem, który zatapia się w świecie wyobraźni i odcina się od rzeczywistości dzięki muzyce. Zarazem wielu przynosiłbyś komfort, a także masa Twoich fanów mogłaby się z Tobą utożsamić — choć pozornie mógłbyś wydawać się zupełnie zwykłą postacią, dla wielu byłbyś źródłem inspiracji.

Odpowiedz
1
Haruki_Anime

Haruki_Anime

Nożyczki
Nie do końca byłbyś postacią uznawaną za normalną i prawdopodobnie nie używałbyś tych nożyczek do cięcia papieru, ale… kto wie? Bez wątpienia postać z tak nietypowym atrybutem budziłaby ciekawość nie tylko bohaterów serii, ale i fanów, którzy na pewno wykorzystaliby ten motyw w memach i headcanonach!

Fajny przedmiot

Odpowiedz
1
zaj3fajna

zaj3fajna

Kostka rubika

Wraz ze swoją kostką rubika, byłbyś kojarzony również z inteligencją i sprytem. Jako postać fikcyjna, niewątpliwie byłbyś geniuszem w serii, a do czego wykorzystywałbyś swój intelekt — decyzja należy do Ciebie. Dzięki temu mógłbyś albo czynić dobro, rozwiązywać zagadki kryminalne i pomagać zmagać się z trudami życia codziennego lub… mógłbyś robić coś dokładnie odwrotnego.

Odpowiedz
1
Mistrzyni.Wiatru

Mistrzyni.Wiatru

Skrzydła
Czy byłyby to skrzydła anioła, wróżki, nietoperza czy zupełnie innego stworzenia – to zależy od Ciebie. Jednak to właśnie one byłyby z Tobą kojarzone, a Ty prawdopodobnie byłbyś fantastyczną istotą w swoim uniwersum. Bez wątpienia ten element przysporzyłby Twoim cosplayerom wiele kłopotów!
ooo fajnie :) chyba wybrałabym takie z piórami, np, anioła, tylko że czarne :D

Odpowiedz
1
Silenyss

Silenyss

Sluchawki
Kocham sluchac muzyki
zarabiscie

Odpowiedz
1
Shady_

Shady_

Kostka rubika

Świetny quiz

Odpowiedz
1
Rockless

Rockless

słuchawki
akurat na odtwarzaczu jest pokazana moja ulubiona piosenka!! MANTRA – Bring Me The Horizon

Odpowiedz
1
Anyway

Anyway

Bardzo ciekawy quiz 🥰

Odpowiedz
1
zielonamgla

zielonamgla

Maskotka
Ze swoją maskotką, która byłaby Twoim nieodłącznym elementem, byłbyś znany z bycia niezwykle uroczą i pozytywną postacią. Trudno byłoby Cię nie lubić, a dla innych bohaterów byłbyś źródłem energii i motywacji. Byłbyś niesamowitą postacią, która miałaby wielu fanów.

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej