Kto byłby Twoim rodzeństwem w świecie Harry’ego Pottera?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy

Komentarze sameQuizy: 21

Hermiona_Slytherlin.

Ginny! Nie jesteś sama! Najmłodsza dziewczyna! (w sensię Sama jako dziewczyna! Ja Też jestem dziewczyna.) Hej Bill,Charlie,Percy,Fred,Geogre,Ron i Ginny! Super Rodzeństwo! Mamo Molly Tato Arturze!💓💓💓💓💓💓💓💓

Odpowiedz
zoeyy

zoeyy

Draco Malfoy jest Twoim rodzeństwem w świecie Harry’ego Pottera!

W świecie Harry’ego Pottera Twoim bratem jest Draco Malfoy. Jesteś dumny z faktu, że należysz do najstarszego pokolenia czarodziejów czystej krwi i chłodno traktujesz szlamy. Być może masz blond włosy, które odziedziczyłeś po Narcyzie i Lucjuszu, jasną karnację, szare oczy i wysoką, szczupłą sylwetkę. Twoje cechy charakteru to ambicja, spryt, wredność. Po bracie odziedziczyłeś pyszność, egoizm i wysoką pewność siebie. Należysz do Slytherinu. Masz z bratem bardzo dobre relacje, aczkolwiek czasem wkraczacie sobie w drogę i tworzycie między sobą sprzeczki. Bardzo zależy wam na swojej rodzinie, dla której jesteście w stanie zrobić dosłownie wszystko. Zadowolony z wyniku? Podziel się nim w komentarzu i udostępnij znajomym na Facebooku, aby oni również mogli dowiedzieć się kto w świecie Harry’ego Pottera byłby ich rodzeństwem!

No mam szare oczy blond włosy jestem wysoką i szczupła

Ambitna i sprytna czasem wredna

Ale nic nie mam do szlam

Ale draco to mój mąż więc nie mogę być jego siostrą 😁

Odpowiedz

gabxx

Draco Malfoy jest Twoim rodzeństwem w świecie Harry’ego Pottera!

Odpowiedz

JuliaPotter56

Draco Malfoy

Odpowiedz

Harmiona_13

Harry Potter jest Twoim bratem!

W świecie czarodziejów Twoim bratem byłby Harry Potter. Po śmierci rodziców wychowują was Dursley’owie, z którymi macie chłodne kontakty. Waszym kuzynostwem jest Dudley Dursley, co nie oznacza, że macie z nim ciągłe sprzeczki. I chociaż nie masz łatwego życia, w wieku jedenastu lat wszystko zmienia się na dobre. Razem z bratem dostajecie bowiem list z Hogwartu. Okazuje się, że jesteście czarodziejami. Przeszkodą niestety są Dursley’owie, którzy stanowczo zakazują wam Hogwartu mówiąc, że jest to bajka. Całe szczęście, udaje wam się dostać na peron i jedziecie pociągiem do Hogwartu. Tam, czeka was mnóstwo przygód. Z takim bratem jak Harry Potter, udało wam się po kilku latach ocalić świat czarodziejów dzięki pokonaniu Voldemorta. Po swoich zmarłych rodzicach odziedziczyłeś ciemne włosy i niebieskie lub zielone oczy. Jesteś średniego wzrostu. Należysz do Gryffindoru, gdzie cenią sobie takich czarodziei jak Ty. Razem z Harrym Potterem jesteście głównymi bohaterami powieści J.K Rowling. Zadowolony z wyniku? Podziel się nim w komentarzu i udostępnij znajomym na Facebooku, aby oni również mogli dowiedzieć się kto w świecie Harry’ego Pottera byłby ich rodzeństwem!

Odpowiedz
1

G...y

Malfoy

Odpowiedz
1
gabiwa

gabiwa

Luna Lovegood jest Twoją siostrą! nie spodziewałam się

Odpowiedz
1
PolskaLama

PolskaLama

W świecie Harry’ego Pottera byłbyś otoczony wielkim rodzinnym gronem. Miałbyś jedną siostrę Ginny i sześciu braci – Rona, Charliego, Georga, Freda, Billa i Percy’ego. Masz czystą krew tak samo jak Twoje rodzeństwo. Po Arturze i Molly odziedziczyłeś rude lub brązowe włosy, ciemne lub zielone oczy i jasną karnację. Razem z rodzeństwem dogadujecie się świetnie, codziennie miła i ciepła atmosfera oraz pokojowe kontakty. Masz również wspaniałych braci – Georga i Freda, z którymi prowadzisz sklep „Magiczne dowcipy Wasley’ów. Kochasz robić żarty i się śmiać, jak i przebojowo błyszczeć w oczach rówieśników. Twoje cechy charakteru to dobroć, odwaga, męstwo oraz poczucie humoru. Zapewne należysz do Gryffindoru, tak samo jak Twoje pokolenie. Podziel się swoim wynikiem w komentarzu i udostępnij go znajomym na Facebooku, aby oni również mogli dowiedzieć się kto w świecie Harry’ego Pottera byłby ich rodzeństwem!❤❤

Odpowiedz
Slytherin_The_Best

Slytherin_The_Best

świecie Harry’ego Pottera Twoim bratem jest Draco Malfoy. Jesteś dumny z faktu, że należysz do najstarszego pokolenia czarodziejów czystej krwi i chłodno traktujesz szlamy. Być może masz blond włosy, które odziedziczyłeś po Narcyzie i Lucjuszu, jasną karnację, szare oczy i wysoką, szczupłą sylwetkę. Twoje cechy charakteru to ambicja, spryt, wredność. Po bracie odziedziczyłeś pyszność, egoizm i wysoką pewność siebie. Należysz do Slytherinu. Masz z bratem bardzo dobre relacje, aczkolwiek czasem wkraczacie sobie w drogę i tworzycie między sobą sprzeczki. Bardzo zależy wam na swojej rodzinie, dla której jesteście w stanie zrobić dosłownie wszystko. Zadowolony z wyniku? Podziel się nim w komentarzu i udostępnij znajomym na Facebooku, aby oni również mogli dowiedzieć się kto w świecie Harry’ego Pottera byłby ich rodzeństwem.
Dokładnie!

Odpowiedz
Diamond_Crown_2

Diamond_Crown_2

Drackuś <3333

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej