Bliżej Ci do psychologa czy psychopaty?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy

Komentarze sameQuizy: 112

Geralt_z_Polski

Geralt_z_Polski

Do psychopaty!

Bliżej Ci do psychopaty! Wiele chorób psychicznych może prowadzić do stania się psychopatą. Radziłabym Ci udać się jak najszybciej do odpowiedniego lekarza, żeby zapobiec postępowaniu choroby. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
GangsterNr1

GangsterNr1

Do psychopaty! 😏

Odpowiedz
2
Kunegusia

Kunegusia

Do żadnego z nich
Powinnam raczej do psychologa

Odpowiedz
1
DarkKoteQ_PL

DarkKoteQ_PL

Do psychologa!
Bliżej Ci do psychologa! Nie przejawiasz niepokojących zachowań i nic nie wskazuje na to, że cierpisz na jakąś chorobę psychiczną. Mógłbyś w przyszłości zostać psychologiem!

Owszem, zgadzam się z tym, aczkolwiek cierpię na Schizofrenię i Depresję lecz mimo to potrafię pomagać ludziom. Psychologia to moja mocna strona. Potrafię zdiagnozować kilka chorób psychicznych oraz wiem jak radzić sobie z depresją. Więc to, że cierpię na Schizofrenię i depresję (w stanie lekkim) chyba nie przeszkadza?

Odpowiedz
2
kocham_koty_123

kocham_koty_123

Do psychopaty
Bliżej Ci do psychopaty!Wiele chorób psychicznych może prowadzić do do stania się psychopatą.Radziłbym ci udać się jak najszubciek do odpowiedniego lekarza,żeby zapobiec postępowamiu choroby.

XD a ja tak mam od 8 roku życia

Odpowiedz
1
MeV3

MeV3

Do żadnego
Mhm, racja

Odpowiedz
1
PoLandToga

PoLandToga

Do psychopaty!
Bliżej Ci do psychopaty! Wiele chorób psychicznych może prowadzić do stania się psychopatą. Radziłabym Ci udać się jak najszybciej do odpowiedniego lekarza, żeby zapobiec postępowaniu choroby.
xd

Odpowiedz
1
xNabokix

xNabokix

Do żadnego z nich!Nie przypominasz ani psychologa, ani psychopaty! Nawet mimo lekkich zaburzeń psychicznych nie zostaniesz psychopatą, ale to nie oznacza, że masz to lekceważyć. Nie nadajesz się również na psychologa, głównie przez brak zainteresowania tą dziedziną
Ojej ,troszkę zły wynik. W przyszłości chciałabym pójść na studia psychologiczne

Odpowiedz
1
HydraaaGirl

HydraaaGirl

Do psychopaty!
Co śmieszne mam OC psychopatkę xD

Odpowiedz
Wiksmixx

Wiksmixx

Świeżuch!
Jest to nauczyciel, który jest dopiero po studiach. Ma dużo zapału, który zapewne z czasem z niego wyparuje. Jego lekcje są zawsze zaplanowane, ale przeważnie ma w sobie również coś z dziecka, dzięki czemu łatwo się z nim dogaduje. Zgadza się? Daj znać w komentarzu!

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej