Wpadam tu głównie wtedy, kiedy mam za dużo wolnego czasu albo szukam jakiejś odskoczni. Przeglądam głównie opowiadania i jakieś ciekawsze quizy, jak mi wpadną w oko. Nie mam parcia na zbieranie setek obserwacji, po prostu lubię sobie tu posiedzieć i poczytać, co inni... Czytaj dalej
veyro00