Patryk
198

TW

Patryk
198

TW

imię: T

miasto: Kraków

o mnie: przeczytaj

8520

O mnie

Istnieję (od roku 2000)
Jestem Mistrzem Meteorów (choć nie wiem, na czym to polega)
Oraz Jedynym i Ostatecznym Twórcą Ciastek. Podobno.
Zwykle szukam ciekawych opowiadań (i potem nie mam czasu ich czytać) albo zmuszam ludzi do czytania moich własnych lub narzekam na te,... Czytaj dalej

Ostatni wpis

TW

TW

Lista wspaniałych nazwisk naukowców: Nada Tokodi i Saravana Selvaraj - po prostu ła... Czytaj dalej

Odznaki

Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

TW

TW

AUTOR•  

Dostałam nominacyję znowu :)
filmowa nominka✨🎬
nominował mnie: @DarkGladiator (dziękujębardzo)
🎬wolisz filmy samemu czy z kimś?
📺Z kimś. Sama zwykle nie potrafię nawet wybrać filmu do obejrzenia – zwykle trafiam na jakieś średnie

🎬 ulubiony gatunek filmowy?
📺Wysokobudżetowa fantastyka łącznie z animacjami (i fantasy i science fiction), absurdalne komedie i niemroczne filmy detektywistyczne

🎬ulubiony film?
📺 Nie wiem. Jest za dużo kątów pod którymi można to oceniać. Ale jako jeden z nich mogę wymienić Hydrozagadkę. To bardzo pouczająca historia, zwłaszcza dla młodzieży.

🎬 ulubiony serial?
📺I tu też nie wiem. Np. Za Bramą Ogrodu, ale też Colombo. Jak widać nie jestem wielkim koneserem filmów i seriali. Oglądałam poważniejsze i bardziej głębokie, ale nie potrafię powiedzieć o nich, że są moimi ulubionymi.

🎬 długie czy krótkie filmy?
📺Niestety jako że mam niski czas skupienia który jeszcze maleje, wolę krótkie filmy.

🎬 jak często oglądasz filmy?
📺 Wtedy kiedy ktoś inny mi zaproponuje wspólne oglądanie.

🎬 oglądał*ś filmy razem ze zwierzętami?
📺 Nie mam zwierząt żeby z nimi oglądać film.

🎬 zwracasz uwage na kategorie wiekową filmu?
📺Trochę tak, szczególnie jeśli zawiera opis co konkretnie jest 16/18+. Nie lubię filmów naładowanych przemocą, scenami seksu, a zwłaszcza scenami przemocy seksualnej. Jeśli nie są ważne dla fabuły to po co to komu. A jeśli są to wiele filmów i tak nie jest tego wartych.

🎬 czy jesteś kinomanem? (osobą kochającą filmy i seriale)
📺 Z powyższych odpowiedzi widać, że raczej nie
✨autorka: @Volturi_ ✨ (kopiować z autorką)
nominuje:
@Night_Raven
@Saphira_Draco
@Eisou
@Kotonoha

Odpowiedz
14
Stalkujem_TW

Stalkujem_TW

@WeraHatake dostajesz lajka/serduszko za lubienie columbo

Odpowiedz
1
WeraHatake

WeraHatake

@Stalkujem_TW A dziękuję – podsyłam mój zeszłoroczny fanart w gratisie:

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (1)
TW

TW

AUTOR•  

Przedziwne. Poniższe zdjęcie się wstawiło a kakao nadal nie chce. Widocznie sq ma jakiś problem konkretnie z moim estetycznym kakaem.

Odpowiedz
18
AnnieOaklay

AnnieOaklay

Obstawiam że zdjęcie blokuje jakaś automatyczna cenzura. Mój kolega na discordzie miał blokade na obrazki conograficzne i algorytm tej cenzury nie pozwalał mi przesłać mu rysunku na którym były dwie w pełni ubrane postacie. Może to być coś podobnego

Odpowiedz
1
WeraHatake

WeraHatake

@TW Może chodzi o rozmiar zdjęcia – u mnie nie wchodzą, jeśli są za duże – wtedy zmniejszam je w aplikacji i jak mniej zajmują, to już wpadają do wpisu bez problemu :)

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (4)
TW

TW

AUTOR•  

W ogóle to wpis sponsorowany przez @mustakissa i jej inicjatywę pisania fajnych krótkich wierszów na zamówienie do których nadal można się zapisywać albo poczytać te, które już powstały https://samequizy.pl/altruitki-na-zamowienie-specjal-na-600-obserwacji/

Odpowiedz
19
mustakissa

mustakissa

@TW Dziękuję bardzo 😊

Odpowiedz
2
TW

TW

AUTOR•  

Plus nie mogę ostatnio wstawić żadnych zdjęć do wpisu więc nadal nie mogę pokazać jak wyglądało moje kakao :(

Odpowiedz
22
MYSZA282

MYSZA282

@TW nieee, chciałam zobaczyć fancy kakao [*]

Odpowiedz
1
Choreomania

Choreomania

Ojj

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (1)
TW

TW

AUTOR•  

Mam wrażenie, że zmiana w trendach dotyczących fabuły książek YA (na mroczny filrciarski hate to love romans z przeklętym księciem) zaczyna się odbijać w fanfikach dotyczących wojowniczej elfki wcale nie zakochanej w Legolasie. Wnioskuję tak na podstawie jednego przykładu – bardzo naukowe podejście.

Odpowiedz
21
.Emisia.

.Emisia.

Znajdź więcej i udowodnij teorię w Narzekajstwie ;)

Odpowiedz
Styczniowka

Styczniowka

@TW Boże, przeczytałam "z księdzem"….
Chyba pora iść spać, naprawdę 😂😂

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (3)