
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a
przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury,
jesteś gościem :) *Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×




Soulcia
AUTOR•Zmieniłam wystrój! (wsm już wczoraj, ale dobra tam)
I mam pytanie – zmieniać opis?
Miałam dzisiaj ten koncert, i całkiem dobrze było oprócz tego, że się pomyliłam w jednym miejscu i za nisko zaśpiewałam, więc brzmiał oto, jakbym skrzeczała ;-;
No cóż, i tak nie było tam dużo osób, z 50-40 maksymalnie, więc nie tak źle
I takk, OFICJALNIE ZACZYNAM NOWĄ JUŻ CHYBA DWUTYSIĘCZNĄ SERIĘ, KTÓRĄ DOKOŃCZĘ ZA MILION LAT, JEŚLI WGL JĄ DOKOŃCZĘ🥹
I chyba będzie z Babymonster, ale będą też jakieś drugoplanowe grupy i solistki.
No, i to tyle! Miłego wieczoru/dnia/nocy (zależy, kiedy to czytacie) :D
violetcia
@Soulcia heh cudowny wystrój :)
twoja decyzja hah
każdemu może się zdarzyć, ale cieszę się, że całkiem dobrze spędziłaś czas na tym koncercie :)
powodzeniaa
miłego wieczoru, dnia i nocy :D
violetcia
słodziutki wystrój:3
Soulcia
• AUTOR@violetcia Dziękujemm :D
Soulcia
AUTOR•Hejj
TAKK, JA ŻYJE, MAGIAA
Ogólnie to ja już po przeprowadzce, potem w formie quizu lub wpisu mogę zrobić mini room tour, co Wy na to?
A, i jeszcze szukam 15 osób do survivalu Babymonster! Jak ktoś jest chętny, to dołączajcie na grupkę >> https://chat.whatsapp.com/CWdZEvEPL1H7Dl9habtTDJ
Pojutrze mam taki jakby koncert można powiedzieć, zorganizowany przez moją panią od wokalu, a po tym koncercie zrobię nowy, wakacyjny wystrój (na sq oczywiście).
Będziecie mieć czerwony pasek? Mi zabrakło dosłownie jednej piątki, a najgorsze jest to, że miałam 4+ i nie udało mi się poprawić, więc dlatego nie mam paska :(
To tyle, bo muszę już wyłączać komputer niestety. Paa!!
violetcia
@Soulcia Hejj :3
YAY SOULCIA :D
Jeśli chcesz, to spoko :)
To miłego koncertu czy cuś, oo fajnie :)
Nie wiem, o niee, współczuję :(
Paa!!
Liwson4ever
@Soulcia YAYYY <33
Pewnie!! :D
Uu fajnie
Yup :3 Współczuję, najgorzej jak tak mało brakuje :(
Bajo!! <33
Liwson4ever
Haju, żyjesz jeszcze? :3
Soulcia
• AUTOR@Liwson4ever Takk
Soulcia
AUTOR•Hejaa
Wczoraj zapomniałam napisać cokolwiek, więc dzisiaj piszę. Moim zdaniem to i tak całkiem dobrze, biorąc pod uwagę to, że ostatnio prawie nic nie piszę.
Jak tam u Was?
Powodzenia ósmoklasiści na egzaminach! (trochę z opóźnieniem, ale przed chwilą dopiero wstałam heh)
Ja już lecę na zajęcia, więc to tyle na dzisiaj. Paa!