Patryk

Soulcia

Patryk

Soulcia

imię: Shirogane Haseun

www: youtube.com

o mnie: przeczytaj

1645

O mnie

𝐉𝐞𝐬𝐭𝐞𝐦 𝐒𝐨𝐮𝐥𝐜𝐢𝐚. A Ty?
*Twoje imię*, ooo, bardzo piękne imię! Chodź, poznajmy się lepiej. Albo bardziej TY poznasz mnie lepiej!

𝐋𝐞𝐠𝐞𝐧𝐝𝐚, abyś się nie pogubił ;D
[⭐] trochę o mnie
[🌙] Muzyka
[🌌] O... Czytaj dalej

Ostatni wpis

Soulcia

Soulcia

https://chumpick.com/en/soulciaa Możecie zadawać jakieś pytania :D Odpowiem pod tym... Czytaj dalej
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

Ostatni wpis autora: Wyświetl wpisy autora
Soulcia

Soulcia

AUTOR•  

https://chumpick.com/en/soulciaa
Możecie zadawać jakieś pytania :D Odpowiem pod tym wpisem
Na wszystko raczej dzisiaj nie odpowiem

Odpowiedz
Soulcia

Soulcia

•  AUTOR

@Soulcia spamię na moim kca (na whatsappie), ostatnio polubiłam uczyć się pełnych k-pop choreografii (aktualnie uczę się It's me, umiem 1 zwrotkę i refren, ale 2 ruchy wyglądają mega chaotycznie bo ich nie umiem do końca), czytam opowiadania i tańczę

Odpowiedz
Wszystkie wpisy:
Soulcia

Soulcia

AUTOR•  

Zmieniłam wystrój! (wsm już wczoraj, ale dobra tam)
I mam pytanie – zmieniać opis?
Miałam dzisiaj ten koncert, i całkiem dobrze było oprócz tego, że się pomyliłam w jednym miejscu i za nisko zaśpiewałam, więc brzmiał oto, jakbym skrzeczała ;-;
No cóż, i tak nie było tam dużo osób, z 50-40 maksymalnie, więc nie tak źle
I takk, OFICJALNIE ZACZYNAM NOWĄ JUŻ CHYBA DWUTYSIĘCZNĄ SERIĘ, KTÓRĄ DOKOŃCZĘ ZA MILION LAT, JEŚLI WGL JĄ DOKOŃCZĘ🥹
I chyba będzie z Babymonster, ale będą też jakieś drugoplanowe grupy i solistki.
No, i to tyle! Miłego wieczoru/dnia/nocy (zależy, kiedy to czytacie) :D

Odpowiedz
3
violetcia

violetcia

@Soulcia heh cudowny wystrój :)
twoja decyzja hah
każdemu może się zdarzyć, ale cieszę się, że całkiem dobrze spędziłaś czas na tym koncercie :)
powodzeniaa
miłego wieczoru, dnia i nocy :D

Odpowiedz
1
violetcia

violetcia

słodziutki wystrój:3

Odpowiedz
1
Soulcia

Soulcia

•  AUTOR

@violetcia Dziękujemm :D

Odpowiedz
1
Soulcia

Soulcia

AUTOR•  

Hejj
TAKK, JA ŻYJE, MAGIAA
Ogólnie to ja już po przeprowadzce, potem w formie quizu lub wpisu mogę zrobić mini room tour, co Wy na to?
A, i jeszcze szukam 15 osób do survivalu Babymonster! Jak ktoś jest chętny, to dołączajcie na grupkę >> https://chat.whatsapp.com/CWdZEvEPL1H7Dl9habtTDJ

Pojutrze mam taki jakby koncert można powiedzieć, zorganizowany przez moją panią od wokalu, a po tym koncercie zrobię nowy, wakacyjny wystrój (na sq oczywiście).
Będziecie mieć czerwony pasek? Mi zabrakło dosłownie jednej piątki, a najgorsze jest to, że miałam 4+ i nie udało mi się poprawić, więc dlatego nie mam paska :(

To tyle, bo muszę już wyłączać komputer niestety. Paa!!

Odpowiedz
4
violetcia

violetcia

@Soulcia Hejj :3
YAY SOULCIA :D
Jeśli chcesz, to spoko :)
To miłego koncertu czy cuś, oo fajnie :)
Nie wiem, o niee, współczuję :(
Paa!!

Odpowiedz
1
Liwson4ever

Liwson4ever

@Soulcia YAYYY <33
Pewnie!! :D
Uu fajnie
Yup :3 Współczuję, najgorzej jak tak mało brakuje :(
Bajo!! <33

Odpowiedz
1
Liwson4ever

Liwson4ever

Haju, żyjesz jeszcze? :3

Odpowiedz
1
Soulcia

Soulcia

•  AUTOR
Odpowiedz
2
Soulcia

Soulcia

AUTOR•  

Hejaa
Wczoraj zapomniałam napisać cokolwiek, więc dzisiaj piszę. Moim zdaniem to i tak całkiem dobrze, biorąc pod uwagę to, że ostatnio prawie nic nie piszę.
Jak tam u Was?
Powodzenia ósmoklasiści na egzaminach! (trochę z opóźnieniem, ale przed chwilą dopiero wstałam heh)
Ja już lecę na zajęcia, więc to tyle na dzisiaj. Paa!

Odpowiedz
8