
Sorry, że takie byle jakie ale rysowałam to na szybko (dosłownie rysowałam to jakieś 7 max 10 minut)
Tak myślę, że mogę to tak nazwać (pracą) bo tak szczerze niezbyt lubię rysować a kolorować tym bardziej natomiast bardzo chciałam się podzielić tym co narysowałam. Sama nie wiem dlaczego.
masz problem ze znalezieniem stylu? albo po prostu szukasz czegoś nowego? Znajdziesz to tutaj! oczywiście nie ma tu wszystkich stylów ale znajdzie się coś (w razie błędów ortograficznych przepraszam)
Niestety muszę robić ten quiz po raz drugi bo mi się usunął :( mam nadzieję, że wam się spodoba moje koniczynki (w razie błędów ortograficznych przepraszam was najmocniej!)











.Trawa.