Patryk

Russian_Spy

Patryk

Russian_Spy

imię: Pierniczek

miasto: Nie twój interes

o mnie: przeczytaj

349

O mnie

Spis treści
✨Coś o mnie✨
❗zasady mego konta❗
❤️ Dlaczego założyłam SQ? ❤️
🎯 cele w obs🎯
😡 jak wkurzyć @Livermorium😡
😏 stany umysłu 😏
💖 hobby 💖
📚 ulubione serię książek i książki 📚
😷 dlaczego nie lubię swojej klasy😷
🐶... Czytaj dalej

Ostatni wpis

Russian_Spy

Russian_Spy

Dobra gang Jednak wszystko co musiałam przkopiowałam Jednak dzisiaj zacznę proced... Czytaj dalej

Odznaki

Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

Ostatni wpis autora: Wyświetl wpisy autora
Russian_Spy

Russian_Spy

AUTOR•  

Dobra gang
Jednak wszystko co musiałam przkopiowałam
Jednak dzisiaj zacznę procedurę usuwania konta

Odpowiedz
1
livermorium

livermorium

Przekopiowalas wspomnienia plamistego ogona mam nadzieję…?

Odpowiedz
1
Wszystkie wpisy:
Russian_Spy

Russian_Spy

AUTOR•  

Hejo
Ogl dawno mnie tu nie było 😅
Długo nad tym myślałam i zdecydowałam się usunąć tu konto
Już od dłuższego czasu tu nie wchodzę, a dla osób dla których założyłam tu konto nie mam już kontaktu albo jest bardzo słaby 😔 💔
Często zapominam o tej stronie i również nie sprawia mi tyle radości co wcześniej
Było tutaj dużo wspomnień mimo wszystko od bycia kompletnie nieogarniającym tej strony bachorem, pierwsze quizy, rozmowy z ludźmi przez internet, jakieś opowiadania, znajomości internetowe 🥹🫶🏻
Ale to już przeszłość
Wiele z tych osób już tu nie ma albo jak czasami jak pisze pod ich postami jestem niezauważalna
Nie jestem również jakąś zabawna, moje quizy ani posty nigdy nie były jakieś interesujące, a moja aktywność tu dużo daje do życzenia
Również strona główna i ogl stan SQ ssie
Więc *ekhem*

Dziękuję wam wszystkim za wspólną przygodę na SQ, mam nadzieję że nie macie mi za to za złe, zawsze to będzie jakaś część mnie ale mnie z czasów okolo podstawówki

Lovki guys 💜

PS. Zamierzam rozpocząć procedurę usuwania konta 26 czerwca, ponieważ muszę całe je przejrzeć i zobaczyć czy nie ma czegoś co może być dla mnie ważne

Odpowiedz
Russian_Spy

Russian_Spy

AUTOR•  

Ten, jak ktoś to przeczyta to polecam zapisy
|
|
|
|
V
Hejka! Wiesz, że @Chenya.. organizuje kreator shipów z użytkownikami SQ? Nie wiesz? To już wiesz i teraz musisz się zapisać! :D Miejsc jest 50!

Odpowiedz
3
Russian_Spy

Russian_Spy

AUTOR•  

🎄 Nominka o 12 Świątecznych Daniach! 🎄
Autor/ka: @Pepa
Nominował/a mnie/ Pożyczyłem/am od: @livermorium
1. Jaka zupa wigilijna jest Twoją ulubioną?
🍲 Barszcz :D
2. Jakie danie główne jest Twoim ulubionym?
🥘 Pierniczki (dla mnie danie główne okej?)
3. Jakie danie rybne jest Twoim ulubionym?
🐟 Idk
4. Jaki deser wigilijny jest Twoim ulubionym?
🥞 Pierniczki
5. Jaki świąteczny owoc jest Twoim ulubionym?
🍊 Mandarynki
6. Jaki świąteczny napój lubisz najbardziej?
🥛Grzaniec dla dzieci (polecam)
7. A jakie świąteczne danie lubisz najbardziej?
🍲 Pierniczki
8. A jakie świąteczne danie lubisz najmniej?
✖ Makowiec
9. A jakiej ryby nie lubisz najbardziej?
🐟 Wszystkich oprócz mintaja i dorsza
10. Wyznajesz zasadę, że 12 dań wigilijnych powinno być na stole czy tyle powinno się zjeść?
🔢 Chyba nie
11. Którą korzenną przyprawę lubisz najbardziej?
🍪 Cynamon
12. Nominuj 12 osób!
Dobra lecimy z tym
1 @Mika..
2 @Depeche_mode_fan
3 @moonsanity
4 @Yaoistka–
5 @loremlight
6 @jezu
7 @nwm
8 @bierzcie
9 @lub
10 @kradnijcie
11 @czy
12 @cos
❄ I każdy kto chce!

Odpowiedz
2
sonus

sonus

strona 116 📄

Odpowiedz
Russian_Spy

Russian_Spy

AUTOR•  

Normalna konwersacja pomiędzy mną a siostrą
Ona: "Elba to francuska wyspa cn?"
Le me: "idioto to Kostaryka"

Odpowiedz
3