
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a
przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury,
jesteś gościem :) *Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×









StaplerGrace
AUTOR•Boże, dawno się tak już nie uśmiałam XDDDDD
UWAGA, SPOILERY DO OKRUTNEGO KSIĘCIA!
Właśnie się dowiedziałam, że Loki tak naprawdę był zaręczony z Taryn XD W sensie podejrzewałam to, bo to było trochę oczywiste, ale myślałam, że to aż nazbyt oczywiste, żeby to była prawda, a tutaj się okazuje, że miałam rację i on faktycznie chodził z dwoma bliźniaczkami naraz 🤣🤣🤣🤣🤣
rosea_
@StaplerGrace dlatego wolę Marvelowego Lokiego…
StaplerGrace
• AUTOR@Little_murder Tego też lubię, ale ten z Marvela zawsze będzie najlepszy
StaplerGrace
AUTOR•Już jutro urodziny Percy’ego Jacksona! 🥳
Kto z was pamiętał ???
Pamiętajcie – ubierzcie się jutro na niebiesko!
💙 🩵 💙 🩵 💙 🩵 💙 🩵 💙 🩵 💙 🩵 💙 🩵 💙 🩵 💙 🩵 💙 🩵 💙 🩵 💙 🩵 💙 🩵 💙 🩵
Dziki_plemnik
@StaplerGrace o kurde zapomniałam
Dzięki za przypomnienie
Pieczarkowy_Twink
@StaplerGrace oczywiście, że tak! 💙💙💙
Tylko nie jestem pewna czy mam coś odpowiednio niebieskiego…
Przekopię całą szafę, to zobaczymy xd
StaplerGrace
AUTOR•Zaczęłam oglądać Little Witch Academia
Główna bohaterka jest tak strasznie irytująca
StaplerGrace
• AUTOR@Agnix100 Na razie nie mam ulubieńca, ale może ta w okularach, chociaż nie jestem jeszcze pewna
Agnix100
@StaplerGrace Okejj
StaplerGrace
AUTOR•Ten moment, kiedy dochodzi do ciebie, że tytuł "Okrutny Książę" nie odwołuje się wcale do Cardana, tylko do jego najstarszego brata.
StaplerGrace
• AUTOR@Lokiswife W sensie według mnie on jest ciekawą postacią i rozumiem skąd wzięło się jego koszmarne zachowanie, ale mimo wszystko jako osobę go po prostu nie lubię
Lokiswife
@StaplerGrace dobra chociaż tyle, połowa sukcesu
StaplerGrace
AUTOR•Okej, oficjalnie moim ulubionym rozdziałem w Okrutnym Księciu jest rozdział 20
Co tam się nie działo!
StaplerGrace
• AUTOR@Pjo Tak! Jakie to było fajne!
@Atellrie.The.Jelly.Spirit patrz wyżej
Pieczarkowy_Twink
@Pjo @StaplerGrace aaaa, I wszystko jasne! XD