
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a
przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury,
jesteś gościem :) *Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×









StaplerGrace
AUTOR•Przeraża mnie sposób, w jaki Jude Duarte definiuje talent. Oto dlaczego tak jest:
StaplerGrace
• AUTOR@Lokiswife idź na watt i szukaj
Lokiswife
@StaplerGrace tej, faktycznie
StaplerGrace
AUTOR•Hej, nudzi mi się. Dlaczego mi się nudzi? Bo czekam w kolejce do lekarza i jeszcze 20 osób przede mną. Mam przy sobie telefon i jeszcze Okrutnego Księcia, którego już prawie skończyłam, więc może nie będzie tak źle, ale i tak wolałabym nie czekać tak długo. Co u was?
Pieczarkowy_Twink
@StaplerGrace jeśli mam być szczera, to ciężko mi stwierdzić. Obydwa znacznie się różnią pod wszystkimi względami i każdy z tych instrumentów lubię z innego powodu, więc chyba nie potrafię tego tak do siebie porównać..
StaplerGrace
• AUTOR@Atellrie.The.Jelly.Spirit oki, rozumiem
StaplerGrace
AUTOR•Ciao! (Czy ja naprawdę napisałam „Ciao”?)
Dziś mam do was trzy sprawy:
1) Za niedługo pojawi się na tym koncie quiz o tematyce Harrego Pottera i tym razem naprawdę, a nie tak jak ostatnio co miał być, miał być, miał być i w końcu go nie było
2) Z czego zrobić za tydzień niedzielną dziesiątkę? Macie jakieś pomysły?
3) Mam teorię, że Frank Zhang z OH i May Lee z tego okropnego filmu Pixara „To Nie Wypanda” to rodzina. Dlaczego? Nie tylko dlatego, że oboje to Chińczycy z Kanady, ale też dlatego, że oboje są zmiennokształtni. Myślę, że May ze strony swojej mamy należy do rodziny Zhang tylko o tym nie wie, bo nie jest herosem. I nie obchodzi mnie, że geneza jej mocy w filmie była kompletnie inna niż geneza mocy Franka. Nadal uważam, że to ma sens.
I nadzieja pozostanie we mnie dopóty, dopóki nie poznamy panieńskiego nazwiska matki May, bo moim zdaniem brzmi ono Zhang.
Pieczarkowy_Twink
@StaplerGrace popieram teorię. Ma to jakiś sens hah
Agnix100
@StaplerGrace 1. Okeyy
2. Hmm… Nie wiem..
3. Ciekawe… Nie znam i ciężko mi ocenić, ale brzmi jak dobra teoria
StaplerGrace
AUTOR•Wleciał nowy quiz! Wprawdzie trochę później niż miał być, ale grunt, że jest, prawda???
https://samequizy.pl/co-wolisz-edycja-pixar/
StaplerGrace
AUTOR•Witam. W tym wpisie chciałabym przeprosić was za to, że ostatnimi czasy tak bardzo spamie. Postaram się rzadziej dodawać wpisy.
Poniżej macie mem, ponieważ zapomniałam ostatnio o piątkowych memach.
Lisa_sameQuizy
@mustakissa Dzięki
mustakissa
@Lisa_sameQuizy Nie ma za co 🙂