Patryk

Sowomaniaczka

Patryk

Sowomaniaczka

imię: 🩵𝕷𝖚𝖈𝖎𝖆🩵

miasto: 🤍Biblioteka🤍

o mnie: przeczytaj

1976

O mnie

Kiedyś: Sowomaniaczka
🩵𝕾𝖔𝖒𝖊𝖙𝖍𝖎𝖓𝖌 𝖆𝖇𝖔𝖚𝖙 𝖒𝖊🩵
Jestem dziewczyną w wieku ## lat. Jestem uzależniona od czytania książek i słuchania muzyki. Lubię także rysować i pisać. Piszę wiersze i opowiadania✨ Jeśli na razie moje ,,o mnie"... Czytaj dalej

Ostatni wpis

Sowomaniaczka

Sowomaniaczka

Właśnie się dowiedziałam o śmierci osoby, która zbudowała moje dzieciństwo. Już nigd... Czytaj dalej

Odznaki

Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

Ostatni wpis autora: Wyświetl wpisy autora
Sowomaniaczka

Sowomaniaczka

AUTOR•  

Właśnie się dowiedziałam o śmierci osoby, która zbudowała moje dzieciństwo.
Już nigdy nie wyjdzie następny tom mojej ulubionej serii książek.
[*] John Flanagan

Odpowiedz
8
Chiaraa

Chiaraa

No, ja się dowiedziałam parę tyg temu i strasznie mi się smutno zrobiło :(

Odpowiedz
Wszystkie wpisy:
Pieczarkowy_Twink

Pieczarkowy_Twink

balon z wodą pękł Ci na łbie! następnym razem patrz za siebie odpowiednio wcześnie żeby nie skończyć z mokrą głową 😁
ale może i dobrze, bo w końcu masz okazję się umyć 🚿

wyślij to na profil swojej śminguso-dyngusowej ofiary!
autor: @sonus

Odpowiedz
Sowomaniaczka

Sowomaniaczka

AUTOR•  

szukam ludzi do grania w gartica
ktos chetny?

Odpowiedz
2
Zachmurzona.

Zachmurzona.

@Sowomaniaczka ja dziś wcześnie wstałam i idę spać ale chętnie bym zagrała 😔

Odpowiedz
Sowomaniaczka

Sowomaniaczka

•  AUTOR
Odpowiedz
Sowomaniaczka

Sowomaniaczka

AUTOR•  

Hello, hello
Ja wiem, że konto umiera xd
Ale dodałam quiz, jakimś cudem go zrobiłam
Mam nadzieję że się spodoba :3
Szans na SG nie ma, ale cóż xd

Odpowiedz
8
Mi_lun_a

Mi_lun_a

@Sowomaniaczka hejkaaa
szkodaa😭😭😭
bardzo się cieszę że znalazłaś czas na zrobienie!
A tam trudno kto by się przejmował tym SG🤭

Odpowiedz
1
Pieczarkowy_Twink

Pieczarkowy_Twink

@Sowomaniaczka woaa, żyjesz!!
Fajnie, że wróciłaś :> (chociaż na chwilę xd)

Odpowiedz
2
Sowomaniaczka

Sowomaniaczka

AUTOR•  

Smort

Odpowiedz
6
Sowomaniaczka

Sowomaniaczka

AUTOR•  

Ejjj guys co sobie ustawić na prof na Whatsapp?

Odpowiedz
5
osmoza

osmoza

@Sowomaniaczka środkowe na dole

Odpowiedz
.Flore.

.Flore.

@Sowomaniaczka to środkowe na dole jest ładne.
Albo to na górze, po prawej.

Odpowiedz
1