
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a
przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury,
jesteś gościem :) *Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×



.Nyx.
AUTOR•EJ OMG JEST NOWY RODZAJ QUIZU A DOPIERO TERAZ SIĘ O TYM DOWIEDZIAŁAM…
.Nyx.
AUTOR•𑣲⋆✦ ݁˖Siemson, Kotełki! ✦ ݁˖𑣲⋆
● Ile razy wyjeżdżacie na wakacje w tym roku?
● Lubicie grać w Mafię (tą grę w kółku)?
𑣲⋆Moje odpowiedzi𑣲⋆
● Naliczyłam AŻ 4! Postaram się, żeby aktywność nie poleciała na łeb na szyję…
● UWIELBIAM! Nawet dzisiaj grałam z ludźmi z mojej klasy na dzień wychowawcy, ale byłam Cywilem 🥲
✦˖ ݁Miłego zakończenia roku szkolnego (omg ale się cieszę! NARESZCIE)!✦˖ ݁
Olivyeonka
@.Nyx. hejkaa
Chyba 3 razy
Lubię
Wzajemniee :3
.Nyx.
AUTOR•Mamy nowy wystroik! Moja robota! :D
Olivyeonka
@.Nyx. cudooo
.Nyx.
• AUTOR@Olivyeonka Dzk bardzo :3
.Nyx.
AUTOR•𑣲⋆✦ ݁˖Siemson, Kotełki! ✦ ݁˖𑣲⋆
● Macie jeszcze jutro lekcje?
● Na ile od 1 do 10 oceniacie ludzi ze swojej klasy?
𑣲⋆Moje odpowiedzi𑣲⋆
● NIE! Mam tylko apel i czas z klasą i wychowawcą, ale świadectwa dopiero w piątek! :D
● Zbiorowo to tak 7,5/10
✦˖ ݁Miłego wieczoru! ˖✦
Yong-Seok
@.Nyx. Siemkaa
1. Tak, akurat jutro mam 6
2. Hmmm może jakieś 7/10
Miłego! <3
.Nyx.
AUTOR•𑣲⋆✦ ݁˖Siemson, Kotełki! ✦ ݁˖𑣲⋆
● Cieszycie się z zakończenia WIELKIEJ MORDĘGI (roku szkolnego)?
(OMG, co za głupie pytanie!)
● Jaką macie średnią?
𑣲⋆Moje odpowiedzi𑣲⋆
● NO JASNE, ŻE TAK! MAM JUŻ DOSYĆ.
● DUUUŻO większą niż myślałam – aż 5,27! Opłaciło się przez cały maj i pół czerwca chodzić i poprawiać matematykę! :D
Olivyeonka
@.Nyx. hejkaa
Bardzo, nareszcie wakacje :D
Chyba coś około 4:00 ;> trochę się rozleniwiłam w tym roku, ale tak to bywa
Oo brawo🎉
Yong-Seok
@.Nyx. Siemkaaa
Nareszcie wakacje :>
Ja mam 5.73
Uuuu braawoo!