Patryk

.Nyx.

Patryk

.Nyx.

imię: N✦x, no widać u góry

miasto: Twoja szafa👍

www: youtube.com

o mnie: przeczytaj

841

O mnie

🚧REMONT!!! OMG, NIE IDŹ DALEJ BO TEN TRAKTOR CIĘ PRZEJEDZIE! 👉🚜

No i Cię przejechał ;-;

Ostatni wpis

.Nyx.

.Nyx.

I kolejne siedzenie na drugim dość nudnym apelu... (wczoraj też miałam, było rozdani... Czytaj dalej
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

Ostatni wpis autora: Wyświetl wpisy autora
.Nyx.

.Nyx.

AUTOR•  

I kolejne siedzenie na drugim dość nudnym apelu… (wczoraj też miałam, było rozdanie nagród dla faworytów czy coś)

Odpowiedz
1
Wszystkie wpisy:
.Nyx.

.Nyx.

AUTOR•  

EJ OMG JEST NOWY RODZAJ QUIZU A DOPIERO TERAZ SIĘ O TYM DOWIEDZIAŁAM…

Odpowiedz
2
.Nyx.

.Nyx.

AUTOR•  

𑣲⋆✦ ݁˖Siemson, Kotełki! ✦ ݁˖𑣲⋆
● Ile razy wyjeżdżacie na wakacje w tym roku?
● Lubicie grać w Mafię (tą grę w kółku)?

𑣲⋆Moje odpowiedzi𑣲⋆
● Naliczyłam AŻ 4! Postaram się, żeby aktywność nie poleciała na łeb na szyję…
● UWIELBIAM! Nawet dzisiaj grałam z ludźmi z mojej klasy na dzień wychowawcy, ale byłam Cywilem 🥲

✦˖ ݁Miłego zakończenia roku szkolnego (omg ale się cieszę! NARESZCIE)!✦˖ ݁

Odpowiedz
1
Olivyeonka

Olivyeonka

@.Nyx. hejkaa
Chyba 3 razy
Lubię
Wzajemniee :3

Odpowiedz
1
.Nyx.

.Nyx.

AUTOR•  

Mamy nowy wystroik! Moja robota! :D

Odpowiedz
1
Olivyeonka

Olivyeonka

@.Nyx. cudooo

Odpowiedz
1
.Nyx.

.Nyx.

•  AUTOR

@Olivyeonka Dzk bardzo :3

Odpowiedz
1
.Nyx.

.Nyx.

AUTOR•  

𑣲⋆✦ ݁˖Siemson, Kotełki! ✦ ݁˖𑣲⋆
● Macie jeszcze jutro lekcje?
● Na ile od 1 do 10 oceniacie ludzi ze swojej klasy?

𑣲⋆Moje odpowiedzi𑣲⋆
● NIE! Mam tylko apel i czas z klasą i wychowawcą, ale świadectwa dopiero w piątek! :D
● Zbiorowo to tak 7,5/10

✦˖ ݁Miłego wieczoru! ˖✦

Odpowiedz
4
Yong-Seok

Yong-Seok

@.Nyx. Siemkaa
1. Tak, akurat jutro mam 6
2. Hmmm może jakieś 7/10
Miłego! <3

Odpowiedz
1
.Nyx.

.Nyx.

AUTOR•  

𑣲⋆✦ ݁˖Siemson, Kotełki! ✦ ݁˖𑣲⋆
● Cieszycie się z zakończenia WIELKIEJ MORDĘGI (roku szkolnego)?
(OMG, co za głupie pytanie!)
● Jaką macie średnią?

𑣲⋆Moje odpowiedzi𑣲⋆
● NO JASNE, ŻE TAK! MAM JUŻ DOSYĆ.
● DUUUŻO większą niż myślałam – aż 5,27! Opłaciło się przez cały maj i pół czerwca chodzić i poprawiać matematykę! :D

Odpowiedz
4
Olivyeonka

Olivyeonka

@.Nyx. hejkaa
Bardzo, nareszcie wakacje :D
Chyba coś około 4:00 ;> trochę się rozleniwiłam w tym roku, ale tak to bywa
Oo brawo🎉

Odpowiedz
1
Yong-Seok

Yong-Seok

@.Nyx. Siemkaaa
Nareszcie wakacje :>
Ja mam 5.73
Uuuu braawoo!

Odpowiedz
1