Patryk

Haibao.html

Patryk

Haibao.html

imię: DONT TAUCH DE CZAJLD

miasto: Daleko

www: youtu.be

o mnie: przeczytaj

56

O mnie

Intp 5w6, nie podlega zwrotom, nie zostawiać w temperaturze pokojowej, odpad toksyczny, w razie przeczytania etykiety skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Ostatni wpis

Haibao.html

Haibao.html

Zrobiłam se quiza na IDR labs na bycie Chudem i mi wyszło coś takiego: You are a Fa... Czytaj dalej
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

Ostatni wpis autora: Wyświetl wpisy autora
Haibao.html

Haibao.html

AUTOR•  

Zrobiłam se quiza na IDR labs na bycie Chudem i mi wyszło coś takiego:
You are a Failure as a Chud (0%).

Failure as a Chud
You couldn’t Chud if your keyboard depended on it. You’re too chill to stir the pot. When someone posts a bad take, you scroll past like it’s a sunny day. Normie opinions? You nod like they’re gospel. Your profile pic is a selfie, not a Wojak. You treat X like a library—quiet and respectful. You save memes but never post them. A weak troll? You assume they’re “just joking.” Your takes are so mild they belong on a cooking blog. You thank people for bad opinions. You carry a Chudjak vibe but never unleash it. No hot takes? You whisper, “Live and let live,” and move on. 4chan is just a myth you’ve heard of. You’re the Dalai Lama of discourse, sipping decaf in digital peace.

Jestem k**** Dalai Lamą xD.

Odpowiedz
1
Wszystkie wpisy:
Haibao.html

Haibao.html

AUTOR•  

Zabawa!
Napisz swoją nazwę użytkownika przytrzymując wszystkie litery
@błąćķ__pìńķ (co to za język xD)
@ŹwëgłøńąGwiąźdą
@Różżąrżóną_Śkórą29.. XD
@Śtąrry._.Pąńćąkę
@ŷąśęʞó (bro wtf is that)
@-@8;@9,-5?) (Boże, xDDD)
@
@
@
@
Zabrakło @? Dopisywać!!!
Autorka: @black__pink

Odpowiedz
1
Haibao.html

Haibao.html

•  AUTOR

@ZweglonaGwiazda Tya, żyje

Odpowiedz
Coal_Star

Coal_Star

@Haibao.html to dobrze

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (1)
Haibao.html

Haibao.html

AUTOR•  

Kurde, chyba demigirlem jestem. Od jakiegoś czasu miałam takie przebłyski. Beka generalnie.

Odpowiedz
Haibao.html

Haibao.html

•  AUTOR

@scientist Mam ale tylko pobieram z tamtąd rzeczy do konfiguracji tego debiana na i3 i jakiś programów.

Odpowiedz
scientist

scientist

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (1)
scientist

scientist

jaki masz os

Odpowiedz
1
Haibao.html

Haibao.html

•  AUTOR

@scientist sigma. Czyli zajmujesz się cyberbezpieczeństwem? Jakie narzędzia? (mega się chciałam za to wziąć tylko troche nwm gdzie zacząć)

Odpowiedz
scientist

scientist

@Haibao.html zależy do czego

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (4)
Haibao.html

Haibao.html

AUTOR•  

Jestem mega happy że Persona 4 oficjalnie dostaje remake'a. POWRÓT MOJEJ UKOCHANEJ NAOTO- YIPPEE-

Odpowiedz
1
Haibao.html

Haibao.html

•  AUTOR

@KriemhildGretchen Tak czy siak nie kupie bo mam już golden

Odpowiedz
Haibao.html

Haibao.html

•  AUTOR

@KriemhildGretchen Ale będą mieć odświeżone arty to się fajnie poogląda.

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (2)
Haibao.html

Haibao.html

AUTOR•  

Wgl byłam ostatnio w salonie gier i znalazłam sobie nowe uzależnienie… xD

Odpowiedz
2