To już 100 talksów za nami! Wiele się zadziało, a niektóre sytuacje warto wyjaśnić :)

Jak zauważyliście moje miniaturki wyglądają teraz trochę inaczej. Kilka osób pytało się mnie gdzie to robię więc chce na Special zrobić drugą część „Jak robię…” Mam nadzieję że wam się spodoba.
Wiele osób działa bądź nie lubi „obs za obs” chciałabym tutaj minimalnie powiedzieć jakie mam zdanie na temat tej metody obserwowania



















































































































Epitafium.