Patryk

Nessa_Martinez

Patryk

Nessa_Martinez

imię: „Zależy od definicji”

o mnie: przeczytaj

194

O mnie

★☆Witaj!☆★
𝕊𝕡𝕚𝕤 𝕥𝕣𝕖𝕤𝕔𝕚:
💙 – coś o mnie
💜 – coś o profilu
💚 – lista

⚊ ⚊ ⚊

💙Coś o mnie💙
• She/Her |
• Introwertyczka |
• Straight as an aro <2 |
• Córka Apollona, uczennica... Czytaj dalej

Ostatni wpis

Nessa_Martinez

Nessa_Martinez

🍉Nominka o Wakacjach 🥥 Autor/ka: @Pepa Nominował/a mnie: @StaplerGrace 1. Kiedy zacz... Czytaj dalej
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

Ostatni wpis autora: Wyświetl wpisy autora
Nessa_Martinez

Nessa_Martinez

AUTOR•  

🍉Nominka o Wakacjach 🥥
Autor/ka: @Pepa
Nominował/a mnie: @StaplerGrace
1. Kiedy zaczynasz wakacje/urlop?
26.06.
2. Czy planujesz dokądś wyjechać podczas tegorocznych wakacji?
Tak, na kolonie do innych miast.
3. Czy lubisz letnie upały?
Niezbyt 😅 (ale czy kocham Hiszpanię, zwłaszcza Andaluzję? Owszem xD)
4. Jaki środek lokomocji jest Twoim ulubionym?
Chyba samolot.
5. Wolisz morze czy góry?
Morze.
6. Który letni miesiąc jest Twoim ulubionym?
Nie mam.
7. Jakie miejsce chciałbyś odwiedzić podczas tegorocznych wakacji?
Nie wiem.
8. Jaki jest Twój ulubiony letni napój?
Woda z limonką i miętą się liczy? Nie wiem czym jest „letni napój”…
9. Nominuj tyle osób ile liter jest w wyrazie WAKACJE!
W @_mizeria
A @.Slepe_oko.
K @Niebieska_dusza
A @
C @
J @
E @
Dziękuję za nominacje i zachęcam każdego do wzięcia udziału w zabawie!😊

Odpowiedz
1
Wszystkie wpisy:
Nessa_Martinez

Nessa_Martinez

AUTOR•  

☀️⛱️Nominka o wakacyjnych planach!⛱️☀️
Autor nominki: @_mizeria
Nominował/a mnie: @_mizeria
☀️ Co planujesz zrobić w wakacje samemu?
• Uh… Nie wiem, pewnie sporo rzeczy, hah.
☀️ Co planujesz zrobić w wakacje ze znajomymi?
• Jakoś nie mam planów.
☀️ Jaki masz cel na te wakacje?
• Nie mam jednego konkretnego. Ewentualnie spotkać się z przyj na jej urodziny, a to się liczy jako ambitny cel, bo to inne miasto w innym województwie 😂
☀️ Czego nowego chcesz się nauczyć w wakacje?
• Nie wiem.
☀️ W jakim sporcie chcesz się doskonalić w te wakacje?
• Nie mam takiego.
☀️ W czym innym chcesz się doskonalić w wakacje?
• Pewnie w hiszpańskim 😂
☀️ Co planujesz kupić w wakacje?
• Nie mam takich planów.
☀️ Jaką misję poboczną chcesz wykonać w wakacje?
• Nie mam.
✨️Nominuj tyle osób, ile jest w słowie „wakacje”!✨️
W @StaplerGrace
A @Lexy_di_Angelo
K @.Slepe_oko.
A @Niebieska_dusza
C @
J @
E @

Odpowiedz
2
Nessa_Martinez

Nessa_Martinez

AUTOR•  

💙📚Książkowa nominka!📚💙
Autorka: @Nessa_Martinez
Nominował* mnie: @Nessa_Martinez
Autorka zachęca do rozwinięcia odpowiedzi i wyjaśnienia dlaczego.

📚 Lubisz czytać książki?
• Kocham 💙

📚 W jakim wieku nauczył*ś się czytać?
• Uh… Dokładnie to nie wiem, ale mama mnie zaczęła uczyć jak miałam dwa lata, więc I guess 3/4 lata?

W tym momencie przypomniała mi się moja oc, która pewnie by się zapytała czy aktywnie, czy biernie xD.

📚 Jaki jest twój ulubiony gatunek książek?
• Chyba thriller psychologiczny. I wydaje mi się, że lubię iyamisu (to podgatunek nie gatunek), ale jeszcze muszę poznać więcej takich książek, żeby stwierdzić na pewno.

📚 Wolisz książki fizyczne, e-booki czy audiobooki?
• Niby fizyczne… Ale coś ostatnio mnie wzięło na audiobooki. Mogę je słuchać podczas robienia czegoś, a inne nie za bardzo, hah.

📚 Wolisz tradycyjne książki czy mangi?
• Chyba tradycyjne. Ale mangi też są spoko, mam ✨całe dwie✨.

📚 Która książka jest twoją ulubioną? Dlaczego?
• „Wyznania” Kanae Minato.
Dlaczego?
Nie chodzi w niej o to kto zabił, bo to wiemy prawie od początku – ważniejsze jest *dlaczego*.
Możesz zobaczyć perspektywy różnych postaci na tę samą sytuację i to dzięki monologom, listom, wpisom na blogach… a wszystko ładnie układa się w jedną całość.
Do tego ja kocham analizować postacie psychologicznie, a ta książka jest do tego cudowna.
U w sumie to dzięki niej zainteresowałam się literaturą japońską (nie całą, tylko konkretną częścią, ale jest ona spora, z tego co czytałam).

📚 Kto jest twoim ulubionym pisarzem / pisarką? Dlaczego?
• Chyba nie mam ulubionego. Może Kanae, ale jeszcze nie czytałam jej innych książek i nie wiem czy wszystkie są w języku, który znam, więc jeszcze nie wiem.

📚 Która lektura szkolna jest twoją ulubioną?
• „Balladyna” i na drugim miejscu „Mały książę”.

📚 Kto jest twoim ulubionym bohaterem książkowym (obojętnie jaka płeć)? Dlaczego?
• Chyba nie mam.

📚 Wolisz długie serie czy pojedyncze tomy?
• Ciężkie pytanie… chyba pojedyncze tomy.

A teraz oznacz tyle osób, ile jest w słowie „książka”!
K @Lexy_di_Angelo
S @StaplerGrace
I @_mizeria
Ą @Niebieska_dusza
Ż @ Dalej nie wiem 😅
K @
A @

Odpowiedz
3
Nessa_Martinez

Nessa_Martinez

•  AUTOR

Przepraszam za wstawienie tego drugi raz, ale skończył mi się czas na edytowanie.

Odpowiedz
Nessa_Martinez

Nessa_Martinez

AUTOR•  

Czy tylko ja tak mam, że przypadkiem wysyłam wiadomości (mowa o SameQuizy, czat prywatny) podczas pisania?
Tutaj jakoś mi zbyt łatwo to zrobić, a ja potrafię zmienić zdanie w trakcie i zmienić połowę wiadomości przed wysłaniem.
Właśnie przed chwilą w trakcie zmiany zdania przypadkiem ją wysłałam 🤦🏻‍♀️

***
Ja nie wiem dlaczego dzisiaj coś mnie nagle wzięło na te wpisy, hah. To już drugi (nominek nie liczę).

Odpowiedz
4
StaplerGrace

StaplerGrace

@Nessa_Martinez mam podobnie

Odpowiedz
1
Nessa_Martinez

Nessa_Martinez

AUTOR•  

Skąd bierzecie motywację na robienie wyników quizów? 😭 Mój quiz zalega w szkicach już kilka tygodni, bo nie chce mi się robić wyników 😭😂

Odpowiedz
4
StaplerGrace

StaplerGrace

@Nessa_Martinez między innymi dlatego najbardziej lubię tworzyć głosowania, tam nie ma wyników

Odpowiedz
1
Nessa_Martinez

Nessa_Martinez

•  AUTOR

@StaplerGrace Mądre, haha.

Odpowiedz
Nessa_Martinez

Nessa_Martinez

AUTOR•  

🍿 Nominka o jedzeniu! 🍿
Autorka nominki: @Lelu (proszę o niezjadanie!)

🍕 1. Jaki jest twój ulubiony fast food!
• Oj… Ciężkie. Zależy gdzie.

🍕 2. Gdzie najczęściej jesz?
• W domu.

🍕 3. Jedzenie domowe czy na mieście?
• Domowe.

🍕 4. Ulubiona kuchnia świata?
• Jeszcze nie wiem, ale coś podejrzenie zaczynam lubić tę hiszpańską…

🍕 5. Pizza z ananasem to hit czy kit?
• Nigdy nie jadłam, ale brzmi jak kit (ukradłam odpowiedź Zszywka)

🍕 6. Ulubiona słona przekonska?
• Chyba chipsy.

🍕 7. Najdziwniejsze jedzenie które w życiu jadłeś/-aś?
• Chyba zupa cytrynowa. Trauma z przedszkola wraz z dyniową, hah.

🍕 8. Gotujesz sam/a czy wolisz, jak ktoś Ci przyrządza posiłki?
• Różnie.

🍕 9. Śniadanie na słodko czy na słono?
• Na… ✨normalnie✨. Nie wiem, raczej na słono.

🍕 10. Jaki deser najbardziej lubisz?
• Kolejne trudne pytanie 😂.

Nominuję tyle osób ile jest w słowie „Jedzonko”!

J @Pjo
E @_mizeria
D @.Slepe_oko.
Z @Lexy_di_Angelo
O @
N @
K @
O @
Kraść kto chce!

Odpowiedz
5
_mizeria

_mizeria

@Nessa_Martinez Dzięki za nominkę💖💖

Odpowiedz
1