
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a
przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury,
jesteś gościem :) *Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×



Nessa_Martinez
AUTOR•☀️⛱️Nominka o wakacyjnych planach!⛱️☀️
Autor nominki: @_mizeria
Nominował/a mnie: @_mizeria
☀️ Co planujesz zrobić w wakacje samemu?
• Uh… Nie wiem, pewnie sporo rzeczy, hah.
☀️ Co planujesz zrobić w wakacje ze znajomymi?
• Jakoś nie mam planów.
☀️ Jaki masz cel na te wakacje?
• Nie mam jednego konkretnego. Ewentualnie spotkać się z przyj na jej urodziny, a to się liczy jako ambitny cel, bo to inne miasto w innym województwie 😂
☀️ Czego nowego chcesz się nauczyć w wakacje?
• Nie wiem.
☀️ W jakim sporcie chcesz się doskonalić w te wakacje?
• Nie mam takiego.
☀️ W czym innym chcesz się doskonalić w wakacje?
• Pewnie w hiszpańskim 😂
☀️ Co planujesz kupić w wakacje?
• Nie mam takich planów.
☀️ Jaką misję poboczną chcesz wykonać w wakacje?
• Nie mam.
✨️Nominuj tyle osób, ile jest w słowie „wakacje”!✨️
W @StaplerGrace
A @Lexy_di_Angelo
K @.Slepe_oko.
A @Niebieska_dusza
C @
J @
E @
Nessa_Martinez
AUTOR•💙📚Książkowa nominka!📚💙
Autorka: @Nessa_Martinez
Nominował* mnie: @Nessa_Martinez
Autorka zachęca do rozwinięcia odpowiedzi i wyjaśnienia dlaczego.
📚 Lubisz czytać książki?
• Kocham 💙
📚 W jakim wieku nauczył*ś się czytać?
• Uh… Dokładnie to nie wiem, ale mama mnie zaczęła uczyć jak miałam dwa lata, więc I guess 3/4 lata?
…
W tym momencie przypomniała mi się moja oc, która pewnie by się zapytała czy aktywnie, czy biernie xD.
📚 Jaki jest twój ulubiony gatunek książek?
• Chyba thriller psychologiczny. I wydaje mi się, że lubię iyamisu (to podgatunek nie gatunek), ale jeszcze muszę poznać więcej takich książek, żeby stwierdzić na pewno.
📚 Wolisz książki fizyczne, e-booki czy audiobooki?
• Niby fizyczne… Ale coś ostatnio mnie wzięło na audiobooki. Mogę je słuchać podczas robienia czegoś, a inne nie za bardzo, hah.
📚 Wolisz tradycyjne książki czy mangi?
• Chyba tradycyjne. Ale mangi też są spoko, mam ✨całe dwie✨.
📚 Która książka jest twoją ulubioną? Dlaczego?
• „Wyznania” Kanae Minato.
Dlaczego?
Nie chodzi w niej o to kto zabił, bo to wiemy prawie od początku – ważniejsze jest *dlaczego*.
Możesz zobaczyć perspektywy różnych postaci na tę samą sytuację i to dzięki monologom, listom, wpisom na blogach… a wszystko ładnie układa się w jedną całość.
Do tego ja kocham analizować postacie psychologicznie, a ta książka jest do tego cudowna.
U w sumie to dzięki niej zainteresowałam się literaturą japońską (nie całą, tylko konkretną częścią, ale jest ona spora, z tego co czytałam).
📚 Kto jest twoim ulubionym pisarzem / pisarką? Dlaczego?
• Chyba nie mam ulubionego. Może Kanae, ale jeszcze nie czytałam jej innych książek i nie wiem czy wszystkie są w języku, który znam, więc jeszcze nie wiem.
📚 Która lektura szkolna jest twoją ulubioną?
• „Balladyna” i na drugim miejscu „Mały książę”.
📚 Kto jest twoim ulubionym bohaterem książkowym (obojętnie jaka płeć)? Dlaczego?
• Chyba nie mam.
📚 Wolisz długie serie czy pojedyncze tomy?
• Ciężkie pytanie… chyba pojedyncze tomy.
A teraz oznacz tyle osób, ile jest w słowie „książka”!
K @Lexy_di_Angelo
S @StaplerGrace
I @_mizeria
Ą @Niebieska_dusza
Ż @ Dalej nie wiem 😅
K @
A @
Nessa_Martinez
• AUTORPrzepraszam za wstawienie tego drugi raz, ale skończył mi się czas na edytowanie.
Nessa_Martinez
AUTOR•Czy tylko ja tak mam, że przypadkiem wysyłam wiadomości (mowa o SameQuizy, czat prywatny) podczas pisania?
Tutaj jakoś mi zbyt łatwo to zrobić, a ja potrafię zmienić zdanie w trakcie i zmienić połowę wiadomości przed wysłaniem.
Właśnie przed chwilą w trakcie zmiany zdania przypadkiem ją wysłałam 🤦🏻♀️
***
Ja nie wiem dlaczego dzisiaj coś mnie nagle wzięło na te wpisy, hah. To już drugi (nominek nie liczę).
StaplerGrace
@Nessa_Martinez mam podobnie
Nessa_Martinez
AUTOR•Skąd bierzecie motywację na robienie wyników quizów? 😭 Mój quiz zalega w szkicach już kilka tygodni, bo nie chce mi się robić wyników 😭😂
StaplerGrace
@Nessa_Martinez między innymi dlatego najbardziej lubię tworzyć głosowania, tam nie ma wyników
Nessa_Martinez
• AUTOR@StaplerGrace Mądre, haha.
Nessa_Martinez
AUTOR•🍿 Nominka o jedzeniu! 🍿
Autorka nominki: @Lelu (proszę o niezjadanie!)
🍕 1. Jaki jest twój ulubiony fast food!
• Oj… Ciężkie. Zależy gdzie.
🍕 2. Gdzie najczęściej jesz?
• W domu.
🍕 3. Jedzenie domowe czy na mieście?
• Domowe.
🍕 4. Ulubiona kuchnia świata?
• Jeszcze nie wiem, ale coś podejrzenie zaczynam lubić tę hiszpańską…
🍕 5. Pizza z ananasem to hit czy kit?
• Nigdy nie jadłam, ale brzmi jak kit (ukradłam odpowiedź Zszywka)
🍕 6. Ulubiona słona przekonska?
• Chyba chipsy.
🍕 7. Najdziwniejsze jedzenie które w życiu jadłeś/-aś?
• Chyba zupa cytrynowa. Trauma z przedszkola wraz z dyniową, hah.
🍕 8. Gotujesz sam/a czy wolisz, jak ktoś Ci przyrządza posiłki?
• Różnie.
🍕 9. Śniadanie na słodko czy na słono?
• Na… ✨normalnie✨. Nie wiem, raczej na słono.
🍕 10. Jaki deser najbardziej lubisz?
• Kolejne trudne pytanie 😂.
Nominuję tyle osób ile jest w słowie „Jedzonko”!
J @Pjo
E @_mizeria
D @.Slepe_oko.
Z @Lexy_di_Angelo
O @
N @
K @
O @
Kraść kto chce!
_mizeria
@Nessa_Martinez Dzięki za nominkę💖💖