ta piosenka która wygra wyjdzie na moje konto a jak będzie remis to znów zrobię głosowanie tymrazem że tylko te piosenki z remisem

Imprezaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pierwsze konto:Maciekesa drugie konto:Maciekesa_2esa specialne konto:Maciekesa_PLUS trzecie konto:Maciekesa_3esapiosenki


















