Patryk
50

asteria.

Patryk
50

asteria.

imię: Killer Queen

miasto: Wieża Astronomiczna

www: instagram.com

o mnie: przeczytaj

30183

O mnie

,,…Gdy zgasną źrenic blaski w noc wiosenną, cudną,
Nie żałuj mej młodości — śmierć przyjmij z pogodą…
Cóż, że życie me było chwilą krótką, złudną?…
— Ukochani przez bogów umierają młodo!…"
~Safona

Non... Czytaj dalej

Ostatni wpis

asteria.

asteria.

Potrzebuje opini https://samequizy.pl/%f0%9d%93%a8%f0%9d%93%b8%f0%9d%93%be-%f0%9d%93... Czytaj dalej

Odznaki

Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

Yves.

Yves.

hejo przepraszam że zowu piszę ale mogłabym prosić o recenzję moich tytułów do książek którę napiszę? jedną już zaczełam zależy mi tylko na recenzji tytuły są na moim profilu dziękuję i przepraszam

Odpowiedz
2
asteria.

asteria.

•  AUTOR

@Luna_lestrange @shipy_zyciem już nie musisz pisać, sorry za problem

Odpowiedz
1
Yves.

Yves.

@Luna_lestrange spoczko nic się nie stało

Odpowiedz
2
pokaż więcej odpowiedzi (2)
asteria.

asteria.

AUTOR•  

🍩Tłusty czwartek, czawrteczek, czwartunio🍩
~ Jak wam mija ten dzień?
Ja nie mogę na jedzenie patrzeć, nie że się przejadłam pączkami bo szczerze ani jednego dzisiaj nie zjadłam. Od tygodnia cały czas jest mi nie dobrze.
~ Wiem, że już był dzisiaj wpis ale uznałam, że też się muszę z wami przywitać.
~ Zapraszam
https://samequizy.pl/na-podstawie-zupelnie-randomowych-pytan-zgadne-ile-paczkow-zjadles-w-tlusty-czwartek/
~ Nie mam co robić ze swoim życiem, a czytanie randomowych opo na Wattpadzie już mi się znudziło. Swoją drogą jak by ktoś miał do polecenia jakieś ciekawe ff z HP tu albo na wtt to chętnie przeczytam. Wracając do tego co chciałam powiedzieć mam do oddania nie zbyt udaną mini.
🍩 Łapakcie pączka i ja się już z wami żegnam🍩
Hasło do mini to: rabarbar
~ Pozdrowionka, Luna
Mini zajęta

Odpowiedz
26
asteria.

asteria.

•  AUTOR

@Osmy_horkruks Hejka, chodzi o te ⋆ ☄. ? Jak tam to z neta. Możesz sobie skopiować i wkleić w przeglądarkę. Co do drugiego pytania to nie wiem…hmm…nie ma jakiejś zasady…jak mi się profil podoba to daję obsa…

Odpowiedz
ALS0N3K

ALS0N3K

@Luna_lestrange a ok, dzięki

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (6)

l...r

❤Walentynka❤
•Autor: @.Lucky.Tea.
Już zaraz Walentynki! Chciał*bym Ci jedną wręczyć bo:
♡Jesteś super
♡Twoje Quziy są świetnie
♡Uwielbiam Cię
♡Zasłużył*ś na nią
Wybacz, że zaśmiecam, ale MUSZĘ to tu wysłać!
▪Roześlij to do Twoich ulubionych osóbek, a może Walentynka do Ciebię wróci!

Odpowiedz
2
asteria.

asteria.

•  AUTOR

@lovely_marauder dziękuję bardzo❤️

Odpowiedz
1

M....

❤Walentynka❤
•Autor: @.Lucky.Tea.
Już zaraz Walentynki! Chciał*bym Ci jedną wręczyć bo:
♡Jesteś super
♡Twoje Quziy są świetnie
♡Uwielbiam Cię
♡Zasłużył*ś na nią
Wybacz, że zaśmiecam, ale MUSZĘ to tu wysłać!
▪Roześlij to do Twoich ulubionych osóbek, a może Walentynka do Ciebię wróci!

Odpowiedz
2
asteria.

asteria.

•  AUTOR

@.cute. dziękuję bardzo ❤️

Odpowiedz
strange.girl

strange.girl

❤Walentynka❤
•Autor: @.Lucky.Tea.

Już zaraz Walentynki! Chciał*bym Ci jedną wręczyć bo:
♡Jesteś super
♡Twoje Quziy są świetnie
♡Uwielbiam Cię
♡Zasłużył*ś na nią

Wybacz, że zaśmiecam, ale MUSZĘ to tu wysłać!
▪Roześlij to do Twoich ulubionych osóbek, a może Walentynka do Ciebię wróci!

Odpowiedz
2
asteria.

asteria.

•  AUTOR

@strange.girl bardzo dziękuję ❤️

Odpowiedz