Patryk
48

asteria.

Patryk
48

asteria.

imię: Killer Queen

miasto: Wieża Astronomiczna

www: instagram.com

o mnie: przeczytaj

30178

O mnie

,,…Gdy zgasną źrenic blaski w noc wiosenną, cudną,
Nie żałuj mej młodości — śmierć przyjmij z pogodą…
Cóż, że życie me było chwilą krótką, złudną?…
— Ukochani przez bogów umierają młodo!…"
~Safona

Non... Czytaj dalej

Ostatni wpis

asteria.

asteria.

Potrzebuje opini https://samequizy.pl/%f0%9d%93%a8%f0%9d%93%b8%f0%9d%93%be-%f0%9d%93... Czytaj dalej

Odznaki

Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

asteria.

asteria.

AUTOR•  

ੈ✩‧₊˚ Witajcie ੈ✩‧₊˚
✩ Szukałam dzisiaj ciekawostek o naszym naturalnym satelicie i dowiedziałam się, że naukowcy przewidywali iż między 2019-20 wrócimy na srebrny glob, a tu zaraz 2023. Ale pewnie w końcu znów będzie jakaś załogowa misja.
✩ Nowy quiz wleciał https://samequizy.pl/czy-wiedziales-ze-12-niesamowitych-ciekawostek-o-ksiezycu/ zapraszam
✩ Co porabiacie?
ੈ✩‧₊˚ Miłego popołudnia! ੈ✩‧₊˚

Odpowiedz
6
asteria.

asteria.

AUTOR•  

Siemaneczko kochani
Jak wam dzień minał?
Zdrowi?
Chcecie może mini maraton?
Miłego wieczoru💙

Odpowiedz
2
asteria.

asteria.

AUTOR•  

Witajcie kochani!
Zdrowych i spokojnych świąt spędzonych w jaknajmilszej atmosferze, w prawdzie nie wiem jak u was, u mnie ze śniegiem słabo ale przynajmniej na Last Christmas w tle zawsze można liczyć.
Merry Christmas! 💙❄️🎄

Odpowiedz
8
asteria.

asteria.

AUTOR•  

Witajcie kochani
Tak. Żyje
Szczerze to nie wiem na co się nastawiać bo aktywność już dawno spadła, więc jak ktoś tu żyje jeszcze to bardzo miło i pytanie czy chcielibyście, abym coś wstawiała i czy bardziej w quizy czy opowiadania/wiersze??
A co tam u was?
Ma ktoś pomysł na szybkie diy świateczne, błagam potrzebuje na jutro coś zrobić??
Miłego wieczoru!

Odpowiedz
7
asteria.

asteria.

•  AUTOR

@pesymistycznaintrowertyczka to powodzenia w robieniu ozdób, hah i miłej wigilijki

Odpowiedz
asteria.

asteria.

•  AUTOR

@HiHeels nie mogę się doczekać tego ciasta, podkradane Ci kawałek hehe

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (6)
asteria.

asteria.

AUTOR•  

Hej
Ucichło tu trochę
Jak wam życie mija?
Co do tych wierszy z poprzedniego wpisu nie wiem jak zatytułować serie i chyba jednak na razie nic nie wstawię…
Za niedługo powinien pojawić się quiz jakiś
Bayo i powodzenia

Odpowiedz
7
shanley.

shanley.

Odpowiedz
1