Patryk
50

asteria.

Patryk
50

asteria.

imię: Killer Queen

miasto: Wieża Astronomiczna

www: instagram.com

o mnie: przeczytaj

30183

O mnie

,,…Gdy zgasną źrenic blaski w noc wiosenną, cudną,
Nie żałuj mej młodości — śmierć przyjmij z pogodą…
Cóż, że życie me było chwilą krótką, złudną?…
— Ukochani przez bogów umierają młodo!…"
~Safona

Non... Czytaj dalej

Ostatni wpis

asteria.

asteria.

Potrzebuje opini https://samequizy.pl/%f0%9d%93%a8%f0%9d%93%b8%f0%9d%93%be-%f0%9d%93... Czytaj dalej

Odznaki

Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

asteria.

asteria.

AUTOR•  

NAWET JAK ICH NIE ZNASZ PODPISZ SIE I WSTAW NA SWOJ PROFIL!!!

ZBIERAMY PROTESTY PRZED USUNIECIEM SIE RECZNIKA (@DELTOIDCHANN ) I KALORYFERA (@ROSE_ANGEL )!!!

KTO JEST ZA???

~ @BIALYUPADEKDRAWING / @CZARNYUPADEKDRAWING
@Hazbin-Hotel-PlPl
~ @.millie.
~ @Lunamoon123
@Renesmee_Granger
@Lady_Blue
@Luna_lestrange

Odpowiedz
3
asteria.

asteria.

AUTOR•  

Robimy listę domów w Hogwarcie w których jesteśmy!

GRYFFINDOR:
@
@
@
@
@
HUFFLEPUFF
@Luka55
@
@
@
@
RAVENCLAW:
@MarysiaZHR
@EeveeDarknesStar
@Luna_lestrange
@
@
SLYTHERIN:
@XAvaGachaX
@
@
@
@

Odpowiedz
4

@Luna_lestrange dopiszesz mnie do Gryffindoru

Odpowiedz
STAR_WARS-quizy

STAR_WARS-quizy

@Luna_lestrange RAVENCLAW

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (2)
asteria.

asteria.

AUTOR•  

💙Siemaneczko Lunki. Wiem że nie wszystkich interesuje Astronomia ale błagam wbijcie na mój najnowszy quiz💙

Odpowiedz
6
KriemhildGretchen

KriemhildGretchen

@Luna_lestrange dam serce xD

Odpowiedz
1
Shaylie

Shaylie

Spk

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (6)
Edvige

Edvige

💙dziękuję za obserwację💙 mam pytanie… czy jak kogoś obserwujesz to jesteś aktywna na profilach?
💙PS ja też we wpisach piszę: 💙 :)

Odpowiedz
1
asteria.

asteria.

AUTOR•  

💙Jeszcze 2 sprawy.
💙Polecam wam @_mrt_k_
💙Takie pytanko. Czy to jest normalne. Mój zeszyt do plastyki jest formatu A4, pani dała nam notatkę do przepisania i zapisałam 2 i pół strony w tym zeszycie, a pisałam jak najmniejszym pismem potrafię💙 Dobra już wam nie przeszkadzam. 💙

Odpowiedz
2
asteria.

asteria.

•  AUTOR

@Cam_Malfoy 😂💙

Odpowiedz
1
clementynka

clementynka

Mi pani na palsyke przesyła o rzeźbach itd. A tak to mam z polskim w sumie to nawet z polskiego zazwyczaj wychodzi 4 lub 3 strony XD

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (1)