Patryk
49

asteria.

Patryk
49

asteria.

imię: Killer Queen

miasto: Wieża Astronomiczna

www: instagram.com

o mnie: przeczytaj

30190

O mnie

,,…Gdy zgasną źrenic blaski w noc wiosenną, cudną,
Nie żałuj mej młodości — śmierć przyjmij z pogodą…
Cóż, że życie me było chwilą krótką, złudną?…
— Ukochani przez bogów umierają młodo!…"
~Safona

Non... Czytaj dalej

Ostatni wpis

asteria.

asteria.

Potrzebuje opini https://samequizy.pl/%f0%9d%93%a8%f0%9d%93%b8%f0%9d%93%be-%f0%9d%93... Czytaj dalej

Odznaki

Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

_Rilla_

_Rilla_

Hey
Przepraszam że piszę na twoim prof ale jak to się stało że jestem w twojich ,,ulu osobach”? To przypadek?A jak nie to naprawdę naprawdę i jeszcze raz bardzo dziękuję!To dla mnie wiele znaczy 😮😘

Odpowiedz
3
asteria.

asteria.

•  AUTOR

@i_n_n_a_ em…nwm co odpisać 💙

Odpowiedz
2
_Rilla_

_Rilla_

@Luna_lestrange ❤️❤️❤️

Odpowiedz
2
pokaż więcej odpowiedzi (2)
la.vie

la.vie

Jestem 1100😏

Gratulacje❤

Odpowiedz
3
asteria.

asteria.

•  AUTOR

@la.vie dziękuję💙

Odpowiedz
1
asteria.

asteria.

AUTOR•  

Sorri że zawalam Wam powiadomienia moimi problemami i sorri że zaś dodaję kolejny wpis ale mam pytanko.
Jak tam u was?
Coś mn omineło?
Zapomniałam tego wcześniej dodać.
Teraz serio bay

Odpowiedz
27
clementynka

clementynka

U mnie spk
Raczej nie
Oki
Bb

Odpowiedz
xmeile

xmeile

@Luna_lestrange zacznę od tego: co mnie ominęło? Xd

A u mn nic ciekawego i chyba nic.

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (12)
asteria.

asteria.

AUTOR•  

Dobry wszystkim,
Wienc tu Kiełsieł z tej strony bo ehem, Luna ma kare i mam władze na tym kontem hue hue,
Nie no tak na serio to Luna wcale mnie nje przetrzymuje w piwnicy i nje karze dodać tego wpisu xD
A i do rzeczy: wbijajcie na yt do Haizo bo kazał sie polecić

Odpowiedz
19
shanley.

shanley.

@Luna_lestrange 💖💖zmieniłam nazwe xd mam nadzieję że mnie poznasz😂

Odpowiedz
1
asteria.

asteria.

•  AUTOR

@Mrs.Sandlicz oczuwiście że poznaje😘 btw fajna ta nowa nazwa

Odpowiedz
2
pokaż więcej odpowiedzi (3)
bellum_

bellum_

…brakuje mi ciebie💙wiem że i tak pewnie tego nie przeczytasz a może nie pamiętasz że to ja💙 ale chciałbym abyś wiedziała że zawsze puki tu będę codziennie zajże na Twój profil💙

Odpowiedz
3
asteria.

asteria.

•  AUTOR

@Potterownia dziękuję💙

Odpowiedz
2
shanley.

shanley.

Odpowiedz
1