Patryk
49

asteria.

Patryk
49

asteria.

imię: Killer Queen

miasto: Wieża Astronomiczna

www: instagram.com

o mnie: przeczytaj

30190

O mnie

,,…Gdy zgasną źrenic blaski w noc wiosenną, cudną,
Nie żałuj mej młodości — śmierć przyjmij z pogodą…
Cóż, że życie me było chwilą krótką, złudną?…
— Ukochani przez bogów umierają młodo!…"
~Safona

Non... Czytaj dalej

Ostatni wpis

asteria.

asteria.

Potrzebuje opini https://samequizy.pl/%f0%9d%93%a8%f0%9d%93%b8%f0%9d%93%be-%f0%9d%93... Czytaj dalej

Odznaki

Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

asteria.

asteria.

AUTOR•  

💙Hejka 💙
💙Wleciała kolejna część Graphic Shopu
Ważne pytanie
Chcecie kolejne części z tłami lub wystrojami??

💙To chyba tyle, miłej reszty dzionka💙

Odpowiedz
16
_Lilith_Valentine_

_Lilith_Valentine_

@Luna_lestrange chcemy i to bardzo 😁

Odpowiedz
xmeile

xmeile

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (4)
asteria.

asteria.

AUTOR•  

Hejka
Jak tam wam dzionek minął?
Wstawiłam kolejną część Graphic Shopu.
Kończę już przetrwanie o HP
To tyle, bay no i od razu dobranoc
Ps. Nie idę jeszcze spać ale nwm czy dodam jeszcze wpis więc no

Odpowiedz
20
asteria.

asteria.

•  AUTOR

@Milosniczka_Ksiazek to powodzenia

Odpowiedz
1
Iwcia_Rokita

Iwcia_Rokita

@Luna_lestrange powodzenia życze ci

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (2)
Krukonki.Weasley

Krukonki.Weasley

Dziękujemy z całego serducha za obserwację!
Czym sobie zasłużyłyśmy na taki zaszczyt? 💙

Odpowiedz
1
asteria.

asteria.

AUTOR•  

Hej dzisiaj krótki wpis bo muszę ćwiczyć aby poprawić czas z WF z biegania
Polecam @Reverte
Potem jeszcze wstawię jakiś wpis z poleceniami
To tyle Bay, i miłego dzionka

Odpowiedz
18

M...r

Hej!
Ok
Obsuje już jakiś czas
Spk
Bayo!
Nawzajem!

Odpowiedz
3

R...e

@Luna_lestrange wpadniesz na nowy quiz? Może nie o tematyce HP ale też fajny!

Odpowiedz
1
asteria.

asteria.

AUTOR•  

💙Hej💙
💙Jak tam u was?
Ja się aktualnie do francuskiego uczę, a wy co robicie?
💙Em…wsm…nwm co napisać więc to tyle, Bay💙
Może potem wstawię kilka grafik
💙Miłego dzionka

Odpowiedz
16
asteria.

asteria.

•  AUTOR
Odpowiedz
_Rilla_

_Rilla_

@Luna_lestrange podoba się?

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (9)