Patryk
49

asteria.

Patryk
49

asteria.

imię: Killer Queen

miasto: Wieża Astronomiczna

www: instagram.com

o mnie: przeczytaj

30190

O mnie

,,…Gdy zgasną źrenic blaski w noc wiosenną, cudną,
Nie żałuj mej młodości — śmierć przyjmij z pogodą…
Cóż, że życie me było chwilą krótką, złudną?…
— Ukochani przez bogów umierają młodo!…"
~Safona

Non... Czytaj dalej

Ostatni wpis

asteria.

asteria.

Potrzebuje opini https://samequizy.pl/%f0%9d%93%a8%f0%9d%93%b8%f0%9d%93%be-%f0%9d%93... Czytaj dalej

Odznaki

Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

asteria.

asteria.

AUTOR•  

💙Hejka Linki💙
💙Jak tam żyćko?
💙Ogólnie uznałam, że jednak mi te mini/tła itd nie zbyt wychodzą i mam pytanko czy jest ten tu jakaś osóbka, którą by mi mogła coś poradzić, powiedzieć co ona by zmieniła jak cho o moje grafiki itd.
I wg takie pytanko…jakich programów do robienia tych grafik na sq używacie???
💙Miłego dzionka
~Łabałbał~

Odpowiedz
17
asteria.

asteria.

•  AUTOR

@_Rilla_ miło mi że tak sądzisz

Odpowiedz
1
_Rilla_

_Rilla_

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (13)
Aquilcia

Aquilcia

Dzięki za obserwację!

Odpowiedz
2
asteria.

asteria.

•  AUTOR

@Aquila_Black nmzc💙

Odpowiedz
2

V...e

Jaka śliczna miniaturka do quizu o Grindewaldzie wow dopiero tera zobaczyłam!

Odpowiedz
3
asteria.

asteria.

•  AUTOR

@Veuve modzie zrobili💙

Odpowiedz
1
asteria.

asteria.

AUTOR•  

Hejka
Jak tam żyż?
Wleciał konkurs
Co do niego to jak cho o kategorie graficzne to można jeszcze coś związanego z Ravenclawem zrobić
To tyle, Bay i miłego wieczoru

.
.
.ej wg czy ten quiz nadawał by się na sg? I ten pisał ktoś kiedyś do modów? Odpisują na pytania czy quiz się nadaje na sg? https://samequizy.pl/ktory-horkruks-voldemorta-do-ciecie-pasuje-zdrapka/
.
.

A mam jeszcze pyt
Gra ktoś w Hogwart Mystery (chyba źle napisałam) jeśli tak to na którym jesteście roku i czy opłaca się to instalować

Odpowiedz
17
asteria.

asteria.

•  AUTOR

@Morsmorde. O fajno, dzk

Odpowiedz
xmeile

xmeile

@Luna_lestrange ja nie grałam

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (3)
.Maxine

.Maxine

Odpowiedz
2
asteria.

asteria.

•  AUTOR
Odpowiedz
1