Patryk
49

asteria.

Patryk
49

asteria.

imię: Killer Queen

miasto: Wieża Astronomiczna

www: instagram.com

o mnie: przeczytaj

30186

O mnie

,,…Gdy zgasną źrenic blaski w noc wiosenną, cudną,
Nie żałuj mej młodości — śmierć przyjmij z pogodą…
Cóż, że życie me było chwilą krótką, złudną?…
— Ukochani przez bogów umierają młodo!…"
~Safona

Non... Czytaj dalej

Ostatni wpis

asteria.

asteria.

Potrzebuje opini https://samequizy.pl/%f0%9d%93%a8%f0%9d%93%b8%f0%9d%93%be-%f0%9d%93... Czytaj dalej

Odznaki

Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

eyeliner

eyeliner

Dziękuje ja obserwacje!❤️

Wstawiłabym jakieś fajne zdjęcie z podziękowaniami ale mam za mało obserwacji. Więc sobie wyobraź jakieś😅

Odpowiedz
2
asteria.

asteria.

•  AUTOR

@Mrs.Mary. *wyobraża sobie jakieś podziękowanie za obse* 💕

Odpowiedz
1
asteria.

asteria.

AUTOR•  

Hejka
Dzisiaj tak szybko
Wbijamy @Mudblood-Szlama 100 obse
Któś chce tło? Wpis niżej
Miłego dzionka Lunki
~Luna

Odpowiedz
17
-sofiafaustina

-sofiafaustina

@Luna_lestrange zrobione kapitanie!

Odpowiedz
1
asteria.

asteria.

•  AUTOR
Odpowiedz
1
some.user.there_

some.user.there_

supi wystrój!

Odpowiedz
1
asteria.

asteria.

•  AUTOR

@some.user.there_ dziękuję💙

Odpowiedz
1
asteria.

asteria.

AUTOR•  

Hej
Już to miałam dawno zrobić, ale oczywiście zapomnialam, tak więc
Wbijać do prze cudownej osóbki @LunaLovegood-Potter
Jutro wleci ,,Vulpes corum et Leo”
A oto kilka tełek na świunta
Jak już będzie blisko świat wleci specjalny quizie
Prosiła bym o napisanie, że tło ode mnie i o nie kradnięcie tylko napisanie które chcę się tło i dopiero wtedy można sobie pobrać lub ja prześlę
~Luna

Tło 1

Odpowiedz
18
artistic.girl

artistic.girl

@Luna_lestrange ja pobiorę

Odpowiedz
1
asteria.

asteria.

•  AUTOR
Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (6)
asteria.

asteria.

AUTOR•  

💙Hej Lunki💙
💙Jak tam weekend? Robicie coś ciekawego?
Na nudę polecam wam grę na telefon lub tablet ,,Good Pizza Great Pizza” lub ,,School Driving 3D”
Uwielbiam grać w obie gry 😄.
A jeśli nie lubicie grać, ale nie chcecie się nudzić wpadajcie do mnie (@.cute.) na konkurs!
A może wyjdziecie na spacer?
Jak macie pytania do obu gier piszcie śmiało na priv.
💙Miłego ʕ•ᴥ•ʔ ~.cute.

Odpowiedz
19

_..._

@Luna_lestrange hej dobrze

Odpowiedz
2