Patryk

Laurussia

Patryk

Laurussia

imię: Laurka😝

o mnie: przeczytaj

550

O mnie

No dobra, więc pewnie czytasz to, bo chcesz wiedzieć coś o mnie lub po prostu bardzo nudzi Ci się w życiu XDDD a, że ja lubię pisać i opowiadać o sobie to rozgość się na moim profilu i czytaj
No więc mam na imię Laura (jeśli się jeszcze nie zorientowałeś), nie powiem ile mam lat... Czytaj dalej

Ostatni wpis

Laurussia

Laurussia

yoo dawno mnie nie było tu Czytaj dalej

Odznaki

Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

Laurussia

Laurussia

AUTOR•  

Pov: osoba która pomogła Ci zdobyć pierwsze 10 obs cię nie pamięta….

Odpowiedz
3
viviq._

viviq._

@Laurussia smutne

Odpowiedz
2
Laurussia

Laurussia

•  AUTOR

@_candy_ ale pamiętajmy, że kiedyś miałam nazwę Lora_Potter i inny wystrój

Odpowiedz
1
Laurussia

Laurussia

AUTOR•  

polecam @.vintage.

Odpowiedz
1
Laurussia

Laurussia

AUTOR•  

Hej Laurusski!
💎Jak tam u was?💎
💎Ktoś wgl active?💎
💎a i tak w ogóle to brakuje 1 obs do idealnej liczby (222) obserwacji 💎

Odpowiedz
1

.....

@Laurussia Heeej
do d.upy
jaa
super a ja dostałam od-obs

Odpowiedz
1
viviq._

viviq._

@Laurussia hejo
A mam geografię i się nudzę

Odpowiedz
Laurussia

Laurussia

AUTOR•  

dobranoc!

Odpowiedz
2

S...q

@Laurussia *Tulimy* Dobranoc ^-^

Odpowiedz
1
wiki918273

wiki918273

Dobranoc

Odpowiedz
1
Laurussia

Laurussia

AUTOR•  

Jeśli
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Też uważasz że testowanie kosmetyków na zwierzętach jest okropne wpisz się na te listę!
Autor : @M_u_l_a_n_76
@M_u_l_a_n_76 – To okrutne!
@Piesek_Szafirek –To okropne!
@Bianka.slodzianka
@Srebrzysta_Gwiazda
@-Wolf_Girl-
@Cheryliee
@_mrs.sunflower_ jak w ogóle można takie coś robić????
@Ari.Grande.Ari To okropne!
@soul_rider jak tak można ją się pytam?!!!!!!
@.Chestnut.horse. – to okropne!
@Adusia635 – to jest znęcanie się nad zwierzętami!
@._Koreanka_. – Jak można robić takie rzeczy na żywych, stworzeniach!? To jest straszne, ludzkie społeczeństwo jest okropne!
@Laurussia to okropne! Jak tak w ogóle można. biedne zwierzątka…
Zabrakło małp? Nie daleko jest zoo!

Odpowiedz
3