
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a
przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury,
jesteś gościem :) *Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×










Laurussia
AUTOR•ej bo t jest dziwne że u mn na profilu nie ma hejtu typu ,,fake depression kid" itd. bo jakby ja często piszę że jestem smutna żeby ktoś mnie pocieszył itd… i jak coś nie, nie mam depresji
Laurussia
AUTOR•Got a figure like a pin-up got a figure like a doll. Don't care if you think I'm dumb i don't care it all…
Laurussia
AUTOR•Właśnie słucham Billie eilish, odrabiam zadania domowe i pisze wpis na sq…
S...q
@Laurussia :)
Laurussia
AUTOR•słuchanie muzyki na słuchawkach sprawia że jestem szczęśliwsza😌 też tak macie?
S...q
@Laurussia Nie
ale radość sprawia mi twoja radość :>
.....
@Laurussia mnie to bardziej odstresowuje
Laurussia
AUTOR•smutam ktoś pocieszy?
Laurussia
• AUTOR@-Wolf_Girl- moja BFF i trochę toxic koleżanka się chyba na mn obraziły do tego mam wrażenie że w ogóle nie mam czasu dla siebie, chociaż mam go masę, cały czas w szkole tematy których nie rozumiem,a które są łatwe.Próbuję sprzątać pokój ale i tak zawsze jest brudny. Próbuje grać na keyboardzie ale nie chcę mi się
-FireQueen-
@Laurussia :'(