Każdy ma najgorszą ocenę… W niesamowitych przypadkach może być to nawet szóstka!

Fp.alicjlipiec_i_swkt
Fp.alicjlipiec_i_swkt
1
Ostatni wpis
Hej.Jestem wielką fanką serialu ,,Policjantki i policjanci''. i najbardziej lubie z ... Czytaj dalej

Każdy ma najgorszą ocenę… W niesamowitych przypadkach może być to nawet szóstka!

Szybsza, lepsza, wygodniejsza
Fp.alicjlipiec_i_swkt