Patryk

Lamine_Yamal_Ofical

Patryk

Lamine_Yamal_Ofical

imię: Kubekdwuuszny

miasto: Małopolska

www: whatsapp.com

o mnie: przeczytaj

1506

O mnie

🚧Remont , nie wchodzić za nic , ZA NIC !🚧

Witam wszystkich na moim Profilu ! 🚧

Aktualizacja 1.5 , zrobienie 3 i 4 działu

|Legenda|
=============================|
👋 bliżej o mnie. |
💻 O czym być to konto. |
🚴 Co... Czytaj dalej

Ostatni wpis

Odznaki

Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

Ostatni wpis autora: Wyświetl wpisy autora
Lamine_Yamal_Ofical

Lamine_Yamal_Ofical

AUTOR•  

Jak tam ?

Odpowiedz
4
Filip_11

Filip_11

@Lamine_Yamal_Ofical Spoko, a u ciebie?

Odpowiedz
2
Lamine_Yamal_Ofical

Lamine_Yamal_Ofical

•  AUTOR

@Filip_11 właściwie źle

Odpowiedz
1
Ktos.napewnoo

Ktos.napewnoo

@Lamine_Yamal_Ofical u mn teraz też niezbyt fajnie:/

Odpowiedz
1
Wszystkie wpisy:
KrolestwoPolski

KrolestwoPolski

W tym miejscu trzeba przypomnieć legendarny skład Republiki Zielonego Przylądka z meczu z Hiszpanią w dn. 15.06.2026 r.

Vozinha – Sidny Lopes Cabral (Joao Paulo 76') – Pico – Diney Borges – Steven Moreira – Laros Duarte (Deroy Duarte 61') – Kevin Pina – Jovane Cabral (Willy Semedo 61') – Jamiro Monteiro (Telmo Arcanjo 79') – Ryan Isaac Mendes da Graca – Dailon Livramento (Nuno da Costa 61')

Odpowiedz
Filip_11

Filip_11

💦🔫Użytkownik @Filip_11 oblał Cię wodą! Zrewanżuj się tym samym!🔫💦

Odpowiedz
1
Ktos.napewnoo

Ktos.napewnoo

Obs za obs?

Odpowiedz
1
Lamine_Yamal_Ofical

Lamine_Yamal_Ofical

•  AUTOR
Odpowiedz
1
KrolestwoPolski

KrolestwoPolski

W dn. 24-26.04.2026 r. odbędzie się Quizowo Festival z okazji 225-lecia miasta

Odpowiedz
2
Lamine_Yamal_Ofical

Lamine_Yamal_Ofical

AUTOR•  

Przyszły wszystkie elementy do kompa. Wybuliłem za niego 5900 i głośniki za 500 … dobrze że mieszkam w domu jednorodzinnym a nie w bloku bo są tak samo głośne jak nasz telewizor XD monitor i klawiatura dołożyli rodzice , czyli ok. 700 zł . według was opłacało się?

Odpowiedz
3