Patryk
333

Nancyna

Patryk
333

Nancyna

imię: Mam

miasto: W Europie

www: ngl.link

o mnie: przeczytaj

1247

O mnie

Mówiłam że będzie remont opisu

Wgl w skrócie:
Obs za obs
Jak sie dowiem to odobs za odobs
Użytkownik samychwpisow
Data założenia konta : 20.01.2020 miaam 10 lat wiec byam nie legalnie na sq 3 lata
Jestem babom
Uro 05.01 :>
Lubie patyczaki

Ostatni wpis

Nancyna

Nancyna

Te zmieniające się logo Duolingo cały czas mnie straszy 😰😰 Zobacz zdjęcie
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

Ostatni wpis autora: Wyświetl wpisy autora
Nancyna

Nancyna

AUTOR•  

Te zmieniające się logo Duolingo cały czas mnie straszy 😰😰

Odpowiedz
8
Trophy.and.Flyte.in.a.lunchbox

Trophy.and.Flyte.in.a.lunchbox

@Nancyna he's simply abstracting

Odpowiedz
2
Wszystkie wpisy:
.Bursztynowa.

.Bursztynowa.

Obs za Obs?

Odpowiedz
Nancyna

Nancyna

•  AUTOR
Odpowiedz
1
Nancyna

Nancyna

AUTOR•  

Xdd widziałam jadąc autobusem jakiegoś vanika z napisem TVP

Odpowiedz
7
Nancyna

Nancyna

AUTOR•  

Dobry wieczór Społeczności SQ
Nwm jakie zdj dac

Odpowiedz
6
TheHybridPrincess

TheHybridPrincess

@Nancyna dobry wieczór

Odpowiedz
1
KochamTylkoQuizy

KochamTylkoQuizy

@Nancyna Dobry wieczór

Odpowiedz
2
pokaż więcej odpowiedzi (1)
Nancyna

Nancyna

AUTOR•  

O samequizy w końcu działaja
Dzień dobry wszystkim 👋

Odpowiedz
5
Nancyna

Nancyna

AUTOR•  

Dobry wieczór Społeczności SQ , btw!!! 🌸🌸🌸

Pytaneczek Wam zadam kilka☺️☺️☺️:

• Jak Wam Majóweczka mija? Grill mieliście jakiś na podwórku/działkach?

• Kiedy ostatnio piliście kakaoko?

• Macie jakieś ciekawe historie albo jak nie to śniło Wam się coś ciekawego?

•Ogladacie jakieś ciekawe serie?


U mn spokojnie majuweczka mija, grilla jeszcze ni było
Nic ciekawego się nie dzieje na moment obecny ogl
Planuje w końcu kilka arg minecraftowych sobie oglądnąć, bo Minecrafta się zachciało oglądać. a wgl oglądam sobie streamki z Qsmp2 ostanio jak mi się nudzi hehe. ogląda też ktoś??

—–

MIŁEJ RESZTY DNIA I TYGODNIA I MIESIĄCA I ROKU I DEKADY I STULECIA I TYSIĄCLECIA WSZYSTKIM
Papatki 👋👋👋

Odpowiedz
4
TheHybridPrincess

TheHybridPrincess

@Nancyna dobry wieczór!
2 grille mieliśmy, a tak to same nudy
Dawno temu
Śniło mi się dzisiaj, że parę osób z mojej klasy mi się włamało do domu żeby dach naprawiać XD
Nie
Wzajemnie!!

Odpowiedz
1