Test polega na tym co się szybo i łatwo sprzedaje w sklepach i produkty jakich jakości

Kielbasa
Kielbasa
miasto: Kiełbasiarnia
o mnie: przeczytaj
1
O mnie
Jem kiełbase, bo codziennie niskie ceny! Już od 50 złoty za gram. Warto nie przepłacać! xD
pozdrawiam, kupa z kiełbasą
pozdrawiam, kupa z kiełbasą



