
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a
przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury,
jesteś gościem :) *Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×



-Imely-
AUTOR•Dzieńdoberek!
(trochę mnie nie było i jeszcze mnie chwilę nie będzie :), ale przejdźmy do sedna dlaczego powstał ten wpis (nie, nie spokojnie to nie jest coś związanego z zawieszenia, ani spowiedź dlaczego nic nie dodałam od ponad trzech tygodni, wiem aktywność z quizami leży :c )
—————————————–
DO wszystkich ósmoklasistów i ósmoklasistek!
(w tym do mnie, bo też piszę egzaminy :^)
Życzę wszystkim powodzenia oraz tego abyście się nie stresowali, bo to nie jest walka o życie lub śmierć. Jest to egzamin zakończenia podstawówki i rozpoczęcia nowego rozdziału w życiu. Wierzę, że każdemu z was uda się zdobyć wymarzony wynik i dostać się do wymarzonych szkół! Pamiętajcie, że tego czego się nauczyliście to więcej się nie nauczycie, ale to nie jest przeszkoda, aby później nie podążać za marzeniami! Więc ten pozostały czas przed egzaminem z języka polskiego (dla mnie najstraszniejszego) wykorzystajcie nie na naukę, ale do wypoczynku i robienia tego co kochacie! A przed egzaminem wyśpijcie się i zjedzcie dobre śniadanie :^
Życzę i mówię jeszcze raz powodzenia wszystkim!
MIłego dnia
– Imely!
Ps. Jaką lekturę obstawiacie?
-Imely-
AUTOR•●Dzieńdoberek wszystkim!●
●Jak tam życie mija?●
Piszecie w tym roku Egzaminy?
●Jakies ostatnio przeczytane książki?●
•Daję radę, ale najlepiej chyba nie jest. Ehh….
• Tak no niestety, ALE czuję się przygotowana.
• Tak, praktycznie cała seria "Księżycowe Miasto". Ma ona ponad 1600 stron, a ja mam już przeczytane ponad 1200 przez cały tydzień majowy do dzisiaj.
●●
Co do quizu i opo to piszę jedno opowiadanie, z którym się utożsamiam, a zdrapka jest już prawie że gotowa, ale muszę powstawiać mnóstwo zdjęć i zrobić mini.
●Czas na małą scenke z weną●
*ja sprzątami zamiatam kurze w o mnie*
*wena lezy w ogrodzie i się opala*
*ja ją wołam*
*wena wzdycha i krzyczy, a potem zbija wazon i ucieka*
JA: "Ty….."
Miłego dnia!
— Imely
Ivy_Leaf
@Imely hejo!
Nawet gites.
Nope
"Wojowników", Hanaka i kawałek ,,Tajemniczego ogrodu"
Czekam!
Papa
-Imely-
AUTOR•Moja droga weno, proszę o powrót do mnie…
-Imely-
• AUTOR@Ivy_Leaf Czasami tak po prostu bywa
@Stay_Soul Dziękuję za kibicowanie i być może coś tam dzisiaj uda mi się zrobić, chociażby z nowym quizem, którego dawno nie było
@Yudi_little_vocaloid Bardzo dziękuję spróbuję ją czymś zwabić.
*w oddali słyszy głos tłoczącego się wazonu*
*wzdycha*
Oto i ona, czyli wena, która mnie denerwuje, abym coś zrobiła.
Wena: Napisz TLOA! Albo SE!
-Local.Weird.Kid-
@Imely nie ma za co. Oby wróciła w jak najmniej denerwującym stylu :>
Ivy_Leaf
Wybacz, ale usuwam cię z mojego życia!
Klikam usuwanie Ładuje … ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ 99%. Błąd!
Jest to niemożliwe, aby usunąć naszą przyjaźń, Tak wiele dla mnie znaczysz. Napisz to do 10 ludzi, których nigdy nie chcesz stracić. Jeśli masz 3 z powrotem, jesteś niesamowitym przyjacielem
Ivy_Leaf
𝓙𝓮𝓼𝓽𝓮𝓼 𝓷𝓪𝓳𝓵𝓮𝓹𝓼𝔃𝔂/𝓪
Jeśli ta wiadomość pojawiła się na twoim profilu, to wiedz, że jesteś super osóbką i bez ciebie byłoby tu naprawdę nudno.
Wyślij to do siedmiu osób, które mają dla ciebie szczególne znaczenie. Jeśli otrzymasz chociaż 3 z powrotem, jesteś wspaniałym przyjacielem 🤍
-Imely-
• AUTOR@Ivy_Leaf Dziękuję bardzo ♡
Ivy_Leaf
@Imely proszę