Patryk

-Imely-

Patryk

-Imely-

imię: — Imely —

miasto: - Ñø Ðæțə -

o mnie: przeczytaj

584

O mnie

꧁⎝ 𓆩༺✧༻𓆪 ⎠꧂
▪︎ Introduction ▪︎
: ̗̀➛ Greetings, my friend(stranger, lost soul or whatever your identity is).
╰┈➤ Rozumiem, że wszedłeś w tę zakładkę, która znajduje się praktycznie na środku profilu inaczej zwane "O mnie". Zupełnie... Czytaj dalej

Ostatni wpis

-Imely-

-Imely-

▪︎ Jestem ciekawa jednego...▪︎ • Mianowicie równo rok temu, czyli 1 kwietnia 2025 r... Czytaj dalej
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

-Imely-

-Imely-

AUTOR•  

No cóż wiem obiecałam wpisy codziennie i coś nie wyszło🤫
Ale dobra w końcu udało coś się zrobić z moją weną i do mnie wróciła. Więc mam w planach nową serię, gdzie mam już prologu, ale nie na tym profilu. Tutaj za to szykuję dla was niespodziankę 🤫 Już wkrótce….

A tak poza tym jak tam u was?

Odpowiedz
6
-Imely-

-Imely-

•  AUTOR

@Choreomania Gdybym powiedziała to by nie była Niespodzianka 😊
A jeśli chodzi o seriebto mogę Ci dać pewien cytat. . .
"— Dla czlowieka, jak ty nie ma już ratunku — oznajmił (…) —Powiem Ci jedno ja też kiedys byłam człowiekiem (…) I wtedy (…) rzuciła się na niego, celując prosto w serce"

Odpowiedz
1
-Local.Weird.Kid-

-Local.Weird.Kid-

@Imely ooo to super ! Będę wyczekiwać tej niespodzianki ^^
Ja aktualnie mam dużo planów, ale najpierw muszę uprosić moją wenę w rysowaniu do powrócenia

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (1)
-Imely-

-Imely-

AUTOR•  

Wiem, wiem nie odzywam się i leżę z aktywnością, ale to z uwagi na to, że gram za dużo w RP 😫
Postaram się poprawić i teraz codziennie wstawić jakiś wpis, ale nie obiecuję, ale co do opo….. To sama nie wiem….

Ogólnie:
Co tam u was?
Jak nastroje przed wakacjami, które są już niebawem?

Generalnie jeśli jest to grupka osób która gra w RP to ja proponuję stworzyć jednego (to wcale nie tak, że ostatni nie wyszedł) więc zapraszam na priv.

A tak swoją drogą jak wam podoba się nowy wystrój?

Papa
— Imely

Ps. Dobra dobra muszę wziąć się w garść i odżywić ten profil bo teraz zauważyłam, że spada mi liczba obs :>

Odpowiedz
5
Choreomania

Choreomania

Czaje
A dobrze nawet
Sry ale obecnie jednego zaczełam robić
Fajny
Jak chcesz

Odpowiedz
1
-Imely-

-Imely-

AUTOR•  

Tak wiem umieram, ale coś tam udaje mi się napisać nawet z TLOA pierwszy rozdział….jednakże zobaczymy, jak to będzie z aktywnością.

Co tam u was?
Jak się czujecie, że za niedługo wakacje?

Odpowiedz
5
-Local.Weird.Kid-

-Local.Weird.Kid-

@Imely Hej !
To cieszę się, że jakkolwiek coś udaje Ci się pisać. Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko dobrze.
A jestem na wycieczce, nawet tu fajnie jest
Tak, już na szczęście za niedługo ^^
Miłego ! Trzymaj się tam

Odpowiedz
1
-Imely-

-Imely-

AUTOR•  

Guten Tag!
Ja tak na chwilę ogłosić, że wleciał nowy one shot.
Dosyć metaforyczny i oparty na prawdziwych przeżyciach

— Imely

Odpowiedz
6
-Imely-

-Imely-

AUTOR•  

Gute nacht!
Wiem jest późno, ALEEEE prawie skończyłam one shota! I jestem z niego dumna wraz z miniaturka, która powstała w nowy sposób i na 70 obs mam dla was multi specjal :> A więc jest warto

Odpowiedz
6