
403897
O mnie
10698 / 355862
11078 / 391159
sᴛʀᴏɴᴀ ɢᴌᴏ́ᴡɴᴀ
𝟐𝟎𝟏𝟗: 47
𝟐𝟎𝟐𝟎: 249
𝟐𝟎𝟐𝟏: 207
𝟐𝟎𝟐𝟐: 357
𝟐𝟎𝟐𝟑: 508
𝟐𝟎𝟐𝟒: 543
𝟐𝟎𝟐𝟓: 589
𝟐𝟎𝟐𝟔: 10
9 000 - 23.11.2022
1 000... Czytaj dalej
Ostatni wpis
Odznaki

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.
10 rocznica Kebabowskiego 🎂🎉
10 lat temu, 09.06.2016 roku powstało moje konto. Trudno mi uwierzyć, że minęła cała dekada. Przez ten czas opublikowałem mnóstwo quizów, poznałem wiele osób, przeżyłem wzloty, upadki i momenty, które dziś wspominam z lekkim zażenowaniem. :P
Mimo wszystko, nadal tu jestem i wciąż tworzenie sprawia mi satysfakcję.
Dziękuję wszystkim, którzy przez te lata śledzili moje quizy, komentowali, rozwiązywali je albo po prostu zaglądali na mój profil. ✌️

@Kebabowski gratulacje!
Czemu usunąłeś aż 2 razy swój wpis, ten też zamierzasz? XD
Powodzenia na dalszej drodze tworzenia quizów, ogromne gratulacje!
@Kebabowski Gratulacje! To godne podziwu, że po tylu latach nadal tu jesteś i masz siłę, by dalej tworzyć quizy.
@Kebabowski sto lat sto lat niech żyje żyje nam, sto lat sto lat niech żyje żyje nam!
Waaaait… ja miałam wtedy dwa lata LOL
@Kebabowski joooo
Gratulacje stary
Jest szansa na jakiś specjał – może kolejna edycja Eurowizji sie jednak odbędzie?
@FairyBillie dziękuję! jestem aktywny często, po prostu nie zawsze dodaję wpisy 😛
@Polski_Diesel dziękuję! 🥳
@Kebabowski jestem bardzo ciekaw, jak daleko zajdziesz w ciągu kolejnych 10 lat
Ciekawe też, czy ta strona wytrzyma te kolejne 10 lat XDDD
@Imperium_Niedzwiadka. dziękuję, pozdrawiam ✌️
@Dogie_Adorable @JakisRandom1 @Wysoka_Gwiazda. dziękuję! 🎉
@Kebabowski gratulacje! 10 lat to bardzo dlugo, milo bedzie jak ten profil przetrwa kolejna dyszke :>
@Kebabowski Ejj no przyznam nie wchodzilam wieki na Twoje konto :> Widzę, że nie ma co ALE NO GRATULUJĘ CI KEBABIE… Dałabym ci propozycję na quiz hihihi >:3 Różne wydarzenia na przestrzeni tych dziesięciu lat i jakie waże wydarzenia się w nich wydarzyły np. Koroniawirus w roku? I odp. … No chyba najlepszy quiz na dziesięciolecie Kebaba! (Jak nie chcesz nie musisz :> Gdzieżbym śmiała xD) Ale tak czy siak GRATULEJSZYN KEBSIKU I POZDRO I ZDROWIA ŻYCZĘ I WGL SMACZNYCH KEBABÓW 🩵 (coś przydługi ten komentarz… Nie zjedz mnie jak kebaba xD)









BlogOJajku24h
Witam, chodzę po profilach, oraz widzę że masz bardzo fajny! Gratuluję 10 lat oraz tyle quizów PS: wrzuć coś o jajku
kasztayn
Zrób nominke o muzyce kaboom
Awesome quizy masz btw
kasztayn
I namów Patryka żeby zrobił też plis
Rozzarzona_Skora29..
Czasami się zastanawiam, jak to możliwe, żeby mieć 3004 quizy oraz 11200 obserwujących. Jest to bardzo imponujące, i gratuluję ci całego czasu spędzonego tu, bo na pewno nie można go nazwać „straconym”. Osiągnąłeś tu wiele rzeczy, i ciekawi mnie czy kiedyś też mi się to uda. Mam takie jedno pytanie:
-Czy jesteś dumny z siebie że tyle osiągnąłeś?
Chciałam ci pogratulować za wszystko co już wymieniłam i życzę miłego dnia! =^••^=
mejzisrejzi
az 10 lat na sq? gratki!! zycze jak najszerszej drogi robienia quizow 🩷
Kebabowski
• AUTOR@mejzisrejzi dziękuję! 🎉
litruwa
Graty dodania aż trzech tysiąca quizów
Kebabowski
• AUTOR@litruwa dzięki!! ✌️