Patryk

.-Livencjusz-.

Patryk

.-Livencjusz-.

imię: Liv. tak Liv.

miasto: nie patrz pod łóżko

www: whatsapp.com

o mnie: przeczytaj

1388

O mnie

Witam!
zaczynamy łapaj dango ⇢ 🍡 i lecimy ♡

☆ O mnie ☆
🠦- Jestem Oliwier (szcerze? wolę pisać to Oliver)
- Jestem trans oraz Pan (sadly. Oliver is not my real name)
🠦- Chcę mieć szczurka i węża
-🠦 kc mangi i anime
🠦- Mam 2 rodzeństwa
🠦- KOCHAM... Czytaj dalej

Ostatni wpis

.-Livencjusz-.

.-Livencjusz-.

A! Dobranoc duszyczkiii W ogóle jestem tak kuwa genialny że idę odnieść talerz do ... Czytaj dalej
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

Ostatni wpis autora: Wyświetl wpisy autora
.-Livencjusz-.

.-Livencjusz-.

AUTOR•  

A! Dobranoc duszyczkiii

W ogóle jestem tak kuwa genialny że idę odnieść talerz do kuchni nagle staje i się kuwa przestraszyłem wiatraka bo "wyglądał jak biała głowa" a ten wiatrak ma wysokość do początka mojej szyi? Chyba. Więc no.. heh..

Odpowiedz
1
Wszystkie wpisy:
.-Livencjusz-.

.-Livencjusz-.

AUTOR•  

That>>
Ale mój aparat jest chu.jowy (pełnia i Czerwony/pomarańczowy księżyc. Jutro mam być truskawkowy niby ale dzisiaj się taki wydaje i on jest duży wgl)

Odpowiedz
.-Livencjusz-.

.-Livencjusz-.

AUTOR•  

N mam z kim grać w pony town 😔 (ani w roblox)
A samemu się nudno gra

Odpowiedz
2
._.Lusia._.

._.Lusia._.

@.-Livencjusz-. w robloxa ja bym mogła z Tobą pograć ale nie teraz
Masz za to zdjęcie baby mewy

Odpowiedz
.-Livencjusz-.

.-Livencjusz-.

•  AUTOR

@._.Lusia._. mewa :0 (jak coś to napisz mi na pv nick twój na roblox oki? Kiedy będziesz miała czas grać)

Odpowiedz
.-Livencjusz-.

.-Livencjusz-.

AUTOR•  

W ogóle u mnie wczoraj (NA SŁOŃCU) według termometra było 55 stopni-

Odpowiedz
4
Kocia_Kanapka

Kocia_Kanapka

@.-Livencjusz-. O jap… Ile?! Współczuję

Odpowiedz
Mangoz0

Mangoz0

@.-Livencjusz-. Uhh to chyba się musiał nagrzać I guess, bo kiedyś miałem podobnie wieczorem przy temperaturze 20-25 stopni

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (1)
.-Livencjusz-.

.-Livencjusz-.

AUTOR•  

Dobroye utro duszyczki

W ogóle poprosiłem tatę o picie (Frugo) bo polazł do sklepu dzwoni do mnie że nie widzi a potem jednak ma i się mnie pyta "czerwone czy czarne?" A jak się spytałem że co my w kasynie jesteśmy to odpowiedział że tak (wybrałem czarne)

Odpowiedz
3
Szara_Lilijka

Szara_Lilijka

@.-Livencjusz-.
Daj łyka 🥺

Odpowiedz
1
.-Livencjusz-.

.-Livencjusz-.

•  AUTOR

@Szara_Lilijka jeszcze nie mamm zarazz

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (1)