
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a
przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury,
jesteś gościem :) *Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×




.-Livencjusz-.
AUTOR•That>>
Ale mój aparat jest chu.jowy (pełnia i Czerwony/pomarańczowy księżyc. Jutro mam być truskawkowy niby ale dzisiaj się taki wydaje i on jest duży wgl)
.-Livencjusz-.
AUTOR•https://samequizy.pl/czy-rozpoznasz-anime-po-piosence-z-intro-sprawdz/
Macie quiz bo dawno nie było
.-Livencjusz-.
AUTOR•N mam z kim grać w pony town 😔 (ani w roblox)
A samemu się nudno gra
._.Lusia._.
@.-Livencjusz-. w robloxa ja bym mogła z Tobą pograć ale nie teraz
Masz za to zdjęcie baby mewy
.-Livencjusz-.
• AUTOR@._.Lusia._. mewa :0 (jak coś to napisz mi na pv nick twój na roblox oki? Kiedy będziesz miała czas grać)
.-Livencjusz-.
AUTOR•W ogóle u mnie wczoraj (NA SŁOŃCU) według termometra było 55 stopni-
Kocia_Kanapka
@.-Livencjusz-. O jap… Ile?! Współczuję
Mangoz0
@.-Livencjusz-. Uhh to chyba się musiał nagrzać I guess, bo kiedyś miałem podobnie wieczorem przy temperaturze 20-25 stopni
.-Livencjusz-.
AUTOR•Dobroye utro duszyczki
W ogóle poprosiłem tatę o picie (Frugo) bo polazł do sklepu dzwoni do mnie że nie widzi a potem jednak ma i się mnie pyta "czerwone czy czarne?" A jak się spytałem że co my w kasynie jesteśmy to odpowiedział że tak (wybrałem czarne)
Szara_Lilijka
@.-Livencjusz-.
Daj łyka 🥺
.-Livencjusz-.
• AUTOR@Szara_Lilijka jeszcze nie mamm zarazz