
dwa.palce.w.natalce
dwa.palce.w.natalce
imię: nie podaje
miasto: natalka
o mnie: przeczytaj
2
O mnie
hej jestem basia mam 1* lat i lubie konie uprawiam hobby horsing i czytam wojowniki jestem na misji ognistej gwiazdy moj teriotyp to sokol wedrowny lubie wedrowki i uwazam ze zorze polarne to hologramy nie hejtujcie mnie pls
moja ulubiona gra to toca boca i gacha life XDDD
Charlie Kirk to moj... Czytaj dalej
moja ulubiona gra to toca boca i gacha life XDDD
Charlie Kirk to moj... Czytaj dalej
Ostatni wpis
ihaha brr kasztanka Czytaj dalej




dwa.palce.w.natalce