
DinozaurySQ
381
O mnie
🖤„A potem zaginę w akcji i wszyscy będą myśleć że umarłem, a ja wrócę i zdradzę drużynę światełka BUAHAHAHAHAH”🖤
Dali mi dowolność w tworzeniu o mnie, więc oto jestem :>
Dzień dobry wszystkim!🥞
(czy tam dobry wieczór. czy tam po... Czytaj dalej
Dali mi dowolność w tworzeniu o mnie, więc oto jestem :>
Dzień dobry wszystkim!🥞
(czy tam dobry wieczór. czy tam po... Czytaj dalej
Ostatni wpis
Niesamowite, cóż to się stało, dinusie dodały rosołek? XD
Łapcie linka:
https://sa... Czytaj dalej




DinozaurySQ